August 2017

Recept na zdravý broskvový koláč

14. august 2017 at 22:28 | Nusi |  Tips for you
Zdravím všechny u dnešního receptového článku!
Již delší dobou mě strašně baví péct, jak bábovky, dorty, muffiny, koláče, prostě cokoliv. Jenže vždycky recept obsahoval tunu cukru a mouky a čokolády a zkrátka vždycky přišly výčitky svědomí i když to bylo mega dobrý. Tento koláč je ale naprosto zdravý a lehký, bez mouky a bez jakéhokoliv cukru, takže můžete mlsat bez výčitek! Navíc myslím, že vše co budete potřebovat, většina z vás doma má. Zkoušela jsem ho poprvé a vyvedl se báječně, navíc ho můžete všelijak obměňovat a udělat si zrovna takový koláč, podle toho, co máte zrovna doma. V původním receptu byl banán, jen já ho zrovna neměla, tak jsem tam dala hrušku a myslím, že jsem tím nic nezkazila. Babička nás zrovna zásobovala broskvemi, takže pro mě to byla jasná volba. U tohohle koláče je zcela na vás, jaký si ho uděláte, můžete se inspirovat u mě, nebo udělat jahodový, banánový, jablkový, borůvkový, prostě podle vaší chuti a toho, co máte zrovna doma.


30denní VÝZVA s Péťou Elblovou

10. august 2017 at 17:17 | Nusi |  30days challenge

BLOG BY P.

Výsledek obrázku pro peta elblova Související obrázek Související obrázek
Zdravím všechny zase po delší době u nového článku!
Dlouho jsem neměla náladu ani čas něco napsat, ale před týdnem jsem začala cvičit třicetidenní výzvu podle Peťi Elblové a přišlo mi to jako dobrý námět na článek a věřím, že mnohé z vás by to mohlo bavit. Vždycky jednou za čas bych vám napsala jak to pokračuje a jaké z toho mám pocity. Tak doufám, že vás to bude aspoň trošku bude bavit.
Jako první věc chci strašně poděkovat Peťi, protože cvičit podle jejích videí mě strašně baví. Abych vám to objasnila, každý den cvičíte podle dvou jejích videí a každý čvrtý den máte voraz. Sportuji a dříve jsem častokrát cvičívala, takže si troufám říci, že nejsem začátečník, ale sama jsem nikdy moc cvičit nevydržela a takhle má moje cvičení konečně nějaký řád a každým dnem se těším na další a další videa.