February 2016

Tipy jak na kluky

27. february 2016 at 21:40 | Nusi |  Tips for you
Milí drahoušci,
dlouho jsem přemýšlela o čem bych napsala další článek a voilá, myslím, že toto téma celkem jde a může se k němu vyjádřit většina holek. Jen vás chci upozornit, že nejde o žádné tipy vedoucí k úspěchu, jen mé poznatky, u někoho to může býti jinak. A byla bych ráda, kdybyste k tomu taky projevili názor a napsali, jaké tipy schováváte pro strýčka Příhodu vy.
love love

- úsměv je základ všeho
Úsměv je nenahraditelný a každá holka je vyjímečná svým smíchem a říkává se, že je to nejlepší makeup. Nemyslím, aby jste se smáli na celé kolo a působili jak mentál, ale usmát se na konci věty je super. Nebo se jen usmát na hezkého kluka ve škole, obchodě či v MHDčku
- parfumerie z vás být nutně nemusí
Každá holka ráda hezky voní, ale když to přeženete, tak vám nepomůže ani ten nejsladčí úsměv. Upřímně radši nevonět, než vonět moc. Já mám za to, že vaši voňavku by měl cítil dotyčný vždy když vás obejme nebo když rychle projdete, jen takový lehký vánek a ne aby mu to dalo facku jak.. dobře, facku jak nevím co

Vstávej, nový den, nová šance!

26. february 2016 at 10:33 | Nusi |  Téma týdne
girl city
Najednou mě zaplavila studená voda a já cítila mokré oblečení, postel i vše okolo. Nějaký nesmyslný pud mě přinutil otevřít oči, takže jsem nemohla dělat, že vyspávám a jsem vyčerpaná.
Vstávej Adriano! konečně je tu nový den, dnes máme trénink a sluníčko krásně svítí! No tak vstávej! Nemůžeš se zas válet jen tak v posteli a nic nedělat, vylez z postele a pojď!, drmolila má všetečná sestra držíc obrovský kbelík, který už prázdný nebyl, protože všechna voda byla na mně.
Nech mě bejt! Na tréninku jsem byla včera a vůbec mi to nešlo. No a? Slunce vyjde každý den, tak mě dnes už nech bejt a jdi rozdávat energii někam jinam. Jo a jdu si lehnout do tvý postele, páč jak vidíš.. ta moje je zcela promočená., řekla jsem s tak mrzutým tónem jak jen to šlo a trajdila jsem si to do postele Sarah.
Ale Adriano, nebuď takovej mrzout a pojď! Nemůžeš přeci zůstat navěky v posteli, vždyť jsi jak medvěď. Tak se vzmuž, vyrazíme na trénink a pak se při svitu teplého sluníčka smočíme na koupališti!, naléhala moje všetečná ségra a usmívala se jak blbá.
Nemám chuť nikam chodit. Nech mě bejt, zatáhni žaluzie, zavři dveře a nech mě spát! Navíc nemám oholené nohy a to se mi taky nechce provozovat., odfrkla jsem a spokojeně se zachumlala do voňavého přehozu na posteli.
Víš co? Fajn! Půjdu na trénink, užiju si ho s holkama a pak půjdu na koupaliště si schladit hlavu a mávat řasama na hezký kluky. Budu si užívat život! Jen si v klidu lež, je mi to jedno!, odpověděla Sarah a s elánem konečně zavřela dveře a odešla.
Posluš si., zamumlala Adriana s úsměvem.

Nebuďte jako Adriana! Užívejte si života, zkoušejte nové věci a myslete pozitivně! Žijte sladce drahoušci!

Diary 0.9 | neaktivita, budu pokračovat?

19. february 2016 at 12:36 | Nusi |  Diary

black and white, friendship, and blake lively image

Zdravím zase asi po 2měsících tento blog,
ach, jak moc mi tohle chybělo. Ano, ano, hrozně moc se vám omlouvám, až do února tu byla vánoční tématika a já tu nebyla víc než dva měsíce. Momentálně se celkem hodně snažím věnovat škole a volejbalu, takže moje týdenní rutina je škola, trénink, škola, trénink, škola, trénink, trénink..
A ještě k tomu jsou teď nové díly PLL, takže každý čtvrtek ještě nový díl, kdo si myslíte, že zabil Charlotte? A jaký máte teď názor na Ezru? No a když mám trochu času, tak jsem se teď začala dívat zas na Gossip Girl, takže.. času je málo a jde to pěkně vše do kytek. Ale snad se tu párkrát ukážu. Když mám čas, nemám náladu a když bych horlivě psala články, nemám kdy, však to znáte.
Doufám, že se máte hezky, že jste neschytali hned nějakou pětku na začátku školního roku a že se pořád usmíváte!