December 2015

Co vlastně znamená "ideální"?

15. december 2015 at 18:44 | Nusi |  Téma týdne
Přeji pěkný podvečer zlatíčka,
v tomto článku bych se chtěla věnovat slovu či tématu ideální. Co je to vlastně ten ideál? Jakmile jsem si to přečetla v nabídce témat týdne, asi bych měla říct, že mě hned napadlo napsat tento článek, ale ne, tak to nebylo, hahah.
Ještě mimochodem, zítra mě čeká celý den plný volejbalu. Nejprve jdu na 5ti hodinový turnaj a posléze trénink, takže vynechám místo zločinu, školu a půjdu se trošku odreagovat. Pusťte si PTX - Rather Be, myslím,že všichni známe Pentatonix a takhle písnička se mi uchytila v hlavě a vylézt už asi nehodlá.
cry, sad, and disney image
Ideální, ideální je to když se něco stane, nebo když něco je podle plánu. V klidu se nasnídáte a snihnete vyměřeně bus do školy? Jo, to je ideální. Ale každý má ideály asi někde jinde, jak v hudbě, výkonech, známkách, chování.. Proto je pro každého ideální trošku jiný svět. Pro sportovce je to svět plný proteinu, tréninku a makačky. Pro hudebníka, inspirace, tréninku a rychlých prstů, či silného dechu. Ale vidíte, v něčem se jejich světy přeci jen shodují. Ale každý člověk by měl mít ideální život plný smíchu, štěstí a spokojené duše, jak si ho naplní je už jen jeho vůle, či nedokážu si vzpomenout na slovo, ahgg.
Bohužel je pro někoho ideálním světem i svět drog a spaní a jídla. Neříkám, že není supr se pořádně prospat a najíst se. Ale tomu se potom nedá říkat život, to jen přežíváte. Takže vy si určete, co chcete dělat, co vás naplňuje, dělejte nco, co vás baví a nepřestávejte! Udělejte si z vašeho života, život ideální. A hlavně, žijte sladce!

Diary 0.8 | vánoční pohoda a klídek

13. december 2015 at 12:34 | Nusi |  My life
girl love
Drazí a milí čtenáři,
mohu vám se spokojeně čistým srdcem říci, že už jsem konečně pozitivně naladěná na Vánoce a většinu odporných písemek a blouznění po obchoďácích s hlavou plnou nápadů na dárky již mám za sebou. Všechny hrůzostrašné písemky jsem celkem obstolně zvládla. To byl první důvod, proč jsem se vám neozvala. Druhým důvodem byl stres kvůli nenakoupeným dárkům. Ale většinu dárků už mám, už jen dokoupit maličkosti a bude vymalováno.
Ještě jsem byla v týdnu nemocná, přepracovaná, dehydratovaná, takže jsem měla tak 3dny trošku volna a byla jsem šťastná, že konečně něco napíšu. A ono co? Zase jsem neměla náladu, klasická Nusi.
Na příští týden se celkem dost těším, už skoro žádné učení, zkrácené vyučování a navíc všechny ty sportovní turnaje ve škole, takže to bude pohoda.
Dnes už mám úspěšně vše uděláno, ještě se budu učit na test z matiky možná, ale pochybuju, protože bych to nepochopila ani po 4hodinách učení, hah. A snad si konečně najdu čas taky na čtení. Protože kvůli té odporné škole jsem musela odložit jak knížky, tak blog a tak nějak všechno šlo do kytek. Ale už je to vše v pořádku, takže z toho mám radost. Doufám, že už i vy máte všechno, co jste potřebovali udělat a můžete se hodit do vánoční nálady. Žijte sladce!