Několik věcí, ze kterých mám vždy radost

13. november 2015 at 17:18 | Nusi |  My life
mountains
Zdravím vás zlatíčka,
zas je pátek co pro nás skvělá zpráva! Nastává víkend, ale potom s pon, ale s tím nic nenaděláme no. Dnes bych vám chtěla sepsat pár maličkostí, ze kterých mám vždy radost, tak doufám, že bude tenhle článek nějak pozitivně naladěn a bude se vám dobře číst, pokud tedy nesedíte před osvětleným notebookem a oči se vám zavírají samy ob sebe, hah.

Pocit, když vím, že už mám vše hotové.
Když přijdu brzy ze školy protože jsme měli krátké vyučování a udělám si všechny úkoly a zítra nic nepíšeme a já mám vše hotovo a můžu se jen kochat a naplňovat tímto pocitem. Nebo když je sobota a já musím uklízet a učit se a dělat spoustu velice "zábávných" činností a večer, když mám všechno hotovo si můžu konečně sednout s horkým čajem k televizi.

Když dostanu dobrou známku, nejlépe z francouzštiny.
Ten pocit známe asi každý, když zrovna neexcelujete v předmětu, který je nejdůležitější a najednou dostanete jedničku! Neříkám, že mám špatné známky, většinou tak 2-3, ale ve frájině bych chtěla mít lepší. Ale vědět, že máte dobré známky a že jste se snažili je skvělý pocit, hlavně když nemusíte řešit žádné písemky těsně před vysvědčením, žeano.


Prší, ano když prší.
Venku prší, já jsem zahrabená pod peřinou s nějakým dobrým jídlem nebo knížkou a jen slyším to bubnování na okna. Nebo když jedu v mhd, jsem pěkně k teple, sedím a koukám se na zmoklé město. Nevadí mi ani bouřky, skvěle se při nich spí.

Někdo mě potěší, vzpomene si na mě, napíše mi.
Tohle je téma samo o sobě, potěší mě jakákoliv zpráva nebo komentář tady na blogu, protože si na mě nědo vzpomněl. Myslím, že ten pocit všichni moc dobře známe. Hlavně když cinkne messenger a uvidíte ikonku někoho, koho jste si tak představovali už dlouho. A chtěla bych vám poděkovat za všechny ty krásné komentáře!

Odjíždíme na dovolenou.
Miluju rodinné dovolené. Atmosféra, žádná škola a buď moře, lyže nebo turistika. Není nad to strávit nějaký příjemný čas s rodinou a ještě k tomu si to užít. A tímhle bych chtěla poděkovat mé rodině, že je tak super a jsem vděčná za všechny dovolené, na které jsme kdy jeli protože všechny jsou něčím zajímavé.

Když si nemusím nastavovat na další ráno budík.
Tak toho se bohužel zítra nedočkám. Musím jít na zápas a vstávání k tomu patří. Ale pocit, že zítra nemusíte vstávat je ten nejsladší na světě. Žádná škola, žádné ospalé obličeje v mhd a žádné učení. A když už se teda ten den musíte učit, tak aspoň, že se dobře a dorůžova vypíte. Love you foreva!
 


Poll

Klikni, že jsi tu byl, uděláš mi radost!

CLICK*

Comments

1 blom blom | Web | 14. november 2015 at 7:45 | React

Strašně pěkný článek :) Spoustu věcí máme stejných, třeba to s tou dovolenou nebo když mám něco hotového :)

2 Michaela Michaela | Web | 14. november 2015 at 13:57 | React

Pocit, že už mám všechno hotové a ještě mi zbylo plno volného času je prostě super, ovšem, když už mám všechno hotové a je 10 večer, tak to už je potom horší no :D Ano, ano to když si někdo vzpomene a zajímá se třeba po dlouhé době jak se mi daří nebo tak, tak to je opravdu super :) A ta poslední věc s budíkem, ježiš to je prostě šílený to ranní vstávání fakt to nenávidím, nejhorší je když si budík nastavím na 4:45 a ukáže se mi tam, že vstávám třeba za 6 hodin, to je šílený :D Parádní článek kočko ♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama