Hunger Games, Síla Vzdoru 2.část aneb očekávané zakončení

21. november 2015 at 19:07 | Nusi |  Názory s Nusi
black and white, quote, and sad image
Dámy a pánové,
dlouho očekávané, dlouho opomíjené Hunger Games jsou u konce. Již jsem viděla závěrečný díl a chtěla bych se s vámi teď podělit o své poznatky a názory. Pokud jste nový díl ještě neviděli a nechcete mít plnou hlavu spoilerů, tak tento článek raději nečtěte, abych vám vše zas nevychrlila.
Mně Hunger Games přišli komplikované a překombinované už u minulého dílu. Bylo toho prostě moc. První dva díly jsem žrala, a nemohla jsem se dočkat dalších. Ale ten rok zpátky, co vyšla Síla Vzdoru 1.část mě to vůbec nenadchlo. Vlastně to bylo o ničem, jen přecházeli z krajů do krajů a nebyla tam žádná akce a bylo to nudné. Ale tenhle díl byl dobrý! Bylo to akční, emotivně silné a scény tam byli taky krásné. Jen mě hrozně naštvali, když zemřel Finnick. To jsem myslela, že se v tom kinu zblázním. Abych to uvedla na pravou míru, Hurikána jsem nikdy moc nemusela a Peetu jsem měla ráda hned od začátku, byl hrozně roztomilý, akorát teď v závěrečném dílu měl dsné vlasy, fakt jeho vlasy se mi vůbec nelíbily. Ale Finnick, Finnick byl dokonalý vždy a hodně mě mrzelo, že zemřel. Hrozně se mi líbila scéna, kdy se Finnick s Annie vzali a prostě.. bylo to krásný. A ještě když Finnick zemřel a Peeta s Katniss se vrátili a žili spolu, jak jim Annie napsala dopis a poslala fotku sebe se svým synem, to mě taky dojalo.
Běhal mi mráz po zádech, jak zezačátku byl Peeta přivázaný na tom sedátku a kdykoliv bylo něco s Katniss dostal záchvat, to bylo fakt, nedokážu se moc dobře a smysluplně vyjádřit, chci říci, že to měli dobře natočené, protože mi běhal mráz po zádech, no to je fuk. No, a konečná scéna. Katniss s Peetou spolu budou žít a posléze spolu budou míti děti. Pokud si pamatujete, co řekla Katniss svému děťátku tak to bylo taky krásný, ale konec jsem čekala jiný. Nejsem moc na happyendy a tohle byl happyend jak prase. Fakt jsem to nečekala. Právě svým koncem se mi líbil film jako Papírová města nebo Hvězdy nám nepřály, ale ten konec prostě, nelíbil se mi.
beautiful, the hunger games, and peeta mellark image
Jak již jsem říkala, nejvíce se mi líbil první a druhý díl. Arénové scény a dobrodružné, akční scény. Hlavně teda jsem byla hrozně příjemně překvapena tím druhým dílem. Aréna v podobě hodin a moře a všechny ty nástrahy, prostě to bylo skvěle vymyšleno. Ale upřímně, jsem ráda, že se Hunger Games už ukončili a snad přijde nějaký další vynikající film. Do té doby mi můžete napsat svůj názor na celou tuto věc a žijte sladce!


 


Poll

Klikni, že jsi tu byl, uděláš mi radost!

CLICK*

Comments

1 Yuri Yuri | Web | 21. november 2015 at 19:19 | React

Fůj, nejhorší blog na světě!!!
P.S.: Píšu líp!!!
P.P.S.: Otřesný dess!!!

2 Nusi Nusi | Web | 21. november 2015 at 19:27 | React

[1]: i špatná reklama je dobrá reklama, zlatíčka.. ty se v kritice fakt vyznáš, co?

3 Avilan Avilan | Web | 22. november 2015 at 13:07 | React

Četla jsem jenom konec článku, film jsem ještě neviděla. Musím souhlasit, že první dva díly byly opravdu epické. Mělo to nápad, originalitu. Třetí díl? Pouze slepovací díl mezi druhým a posledním... Kdyby ho vynechali nebo děj ve stylu - udělali reklamu, my uděláme lepší - vložili v pěti minutách na konec druhého dílu, udělali by líp. Každopádně se těším, až se na závěrečný díl mrknu. Zatím jsem slyšela různé názory, někdo je nadšený, někdo zklamaný, ale tak je to hádám vždycky.

4 Andey Andey | Web | 22. november 2015 at 18:41 | React

Nejvíc se mi líbí 2. díl. Film jsem ještě neviděla, ale plánuju na něj jít.¨
Oni ten film nezměnili? Kamarádka četla poslední díl a řekla mi, jak to skončí. (Mám ráda, když vím, jak to dopadne. Stejně z toho mám požitek.) Obě dvě jsme chtěli jiný konec a nechápali, jak to ta autorka mohla takhle napsat.
Pěkný článek :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement