holky jsou svině a je to jejich záliba

8. november 2015 at 20:11 | Nusi |  Téma týdne
couple, love, and boy image
Dnešní chování holek vůči některým věcem je fakt dost. Třeba moje svědomí nad tím zůstává stát. Takže snad to nějak hezky dokážu napsat, abyste pochopili, co mám na mysli, hah.
Když má nějaký hezký kluk holku a jsou spolu šťastní, tak tímhle všechna jednoduchost končí. Další holky, které se zamilovaly a touží po vztahu, jsou žárlivé a chtějí toho kluka se jim to snaží překazit. Musí to být hodně sebevědomé holky, které nemají nic jiného na práci, protože se na toho kluka věší 24/7. Dobře, kluk se do nich zamiluje a kvůli tomu odejde ze svého šťastného vztahu a vy jste happy, máte co jste chtěli dostat. Pak spolu chvíli chodíte a rozhodnete se, že už vás to nebaví. Takže se začnete hádat a potom z toho vyklouznete a svedete to na chudáka kluka. Teď to vypadá, že je to vše jeho vina.
Další případ, holka se začne bavit s nějakým klukem, ona ví co chce. Kluk se do ní zamiluje a začne si ji dobývat a snažit se upoutat její pozornost. Ale ji už nezajímá, ona chtěla jen chvilku, aby ji někdo obdivoval a říkal jak je úžasná. A zase, chudák kluk.
Kluk vás miluje, dělá pro vás první poslední, co vám na očích vidí, ale vám to nestačí. Chcete si užívat a chodit na party a jeho láska vešla úplně na nic. Chudák kluk. Holky, proč to děláte sakra? Nechápu vás, upřímně lezete pořád někomu do lezí, ale stejně se vám to zelí nelíbí. Jako už nějaké poctivosti, bych tohle nikdy neudělala. Vy snad nemáte srdce, nebo já nevím. Nebudu se tady rozčilovat, protože se nad tím už nemám sílu rozčilovat. Love you foreva!
 


Poll

Klikni, že jsi tu byl, uděláš mi radost!

CLICK*

Comments

1 Elizabetha Elizabetha | Web | 8. november 2015 at 21:31 | React

Především bych chtěla říct že všechny holky nejsou takové!
Sakra když nějaké holky přeberou jiný holce kluka tak ten kluk stojí za úplný hovno.
Jinak dobrý článek i když mne trošku vytočil.

2 gitty93 gitty93 | Email | 8. november 2015 at 23:05 | React

tak nevím....přečetl jsem to, takže to musí být dobrý článek, ale nějak z nevím co si z něj mám vzít :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama