Hipsterství? Frajírci dnešní doby

12. november 2015 at 15:31 | Nusi |  Názory s Nusi
cool grunge
V dnešní době už nerozeznáte, co se považuje za hipstera, bezdomovce nebo absolutního módního neznalce. Vezmeš si bílé dlouhé ponožky do černých bot. Tví rodiče řeknou, že takhle ven nemůžeš, páč vypadáš jak křupan. Zato tvým kamarádům, jak kterým se to bude líbit, protože jsi frajer a hipster. Mně osobně se líbí stylově skoro vše. Všechno mmi přijde zajímavé a odsuzovat nechci nic, pokud to ovšem nejsou vzorované legíny, triko s potiskem a završíš to air maxy, to z mého hlediska jsi ovečka v dnešním módním stádu.
Například všichni odsuzují highwaisted (vysoký pas) plavky. Mně osobně se strašně líbí, je to zajímavé a nové. Nebo boyfriendy (džíny), před rokem by si je neoblekl nikdo, protože se všichni drželi skinny džínů, ale teď? tlesk, a nosí je všichni, ale musím přiznat, že boyfriendy mám hodně ráda! Nebo teď hodně často narážím na kluky s ohrnutými kalhotami, vysokými bílými ponožkami a samozřejmě vansky k tomu. Neříkám, že to není zajímavé, má to své kouzlo, ale neholduju tomu zas. Líbí se mi taky hodně kontroverzní outfity, ne vyzývavé, nejsme přeci.. ehm, ehm, ale kontroverzní a zajímavé. No, ale nemluvíme zde teď jen o tom, co se líbí mně, ale o hipsterství.
Ono se k tomu moc říct nedá, jak již jsem zmiňovala sama nedokážu rozpoznat tu hranici mezi tím a tím. Zkrátka ať si každý nosí co chce a všichni budeme spokojení. Stejně se vždycky najde někdo, komu se to, co nosíte nebude líbit, tak proč to pořád řešit?Taylor Swift johnny depp
fashion grunge
Kulaté brýle, starší trika, jednoduché outfity a spoustu košil. Vlastně se starší doba celkem vrací. Já jsem si třeba několik starých mamčiných kousků vzala a že je budu s chutí nosit. Jen se bojím, že za pár let budeme zase nosit róby a korzety ve kterých se nedá dýchat, hah. A co vy a dnešní styl? Najdete se v něm, nebo podporujete něco jiného? A jaký máte názor na hipstery a hipsterství? Páč někdy si kluci hrají na moc velké frajery a myslí si jak jsou okouzlující, hoši, myslet znamená hovno vědět, takže méně je někdy více.
 


Poll

Klikni, že jsi tu byl, uděláš mi radost!

CLICK*

Comments

1 Ginny . Ginny . | Web | 12. november 2015 at 17:17 | React

První věta je dokonalá :D :D :D
Jinak já mám názor takovej , že když se někomu něco líbí , ať si to klidně nosí :) Je to jenom jeho věc :)

2 cincina cincina | Web | 13. november 2015 at 12:18 | React

Zajímavý článek. Já se snažím oblékat podle sebe. Vezmu si to, co se mi líbí a ráda kombinuju k tomu šperky. Někdy sportovně, jindy elegatně:) Někdy se namaluju, pak zase ne:D Záleží na situaci.
Mi je jedno, kdo co nosí. Když se mu to líbí, tak proč ne. Ale jsou věci, přes které se nikdy nepřenesu, i kdybych se snažila sebevíc:)

3 adelleheally adelleheally | Web | 13. november 2015 at 15:56 | React

Mě se hipster oblečení líbí, ale nenosím ho. Akorát mi vadí, že dneska je hipster všude - kamkoliv se podívám, samej hipster. Vadí mi, že to všichni berou jako něco co je 'IN' a musí to taky mít.
Nebo mi hrozně vadí, když si nějakej hipster na sebe vezme triko nějaké kapely (např.: nirvana, the beatles..) a vůbec to neposlouchá :D
Připadá mi to jako další stádo ovcí.

Hipster se mi líbí ale někdy mi to připadá jako další věc, kterou všichni berou jako 'IN A COOL'

4 blom blom | Web | 14. november 2015 at 7:47 | React

To s těma korzetama jsi pěkně napsala :D Já osobně nemám nic proti ničemu, každému se líbí něco jiného, nikoho nikdy nebudu odsuzovat za to co nosí :) Hlavní je jak si v tom ta osoba připadá :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama