October 2015

Everyday routine

6. october 2015 at 21:06 | Nusi |  My life
EVEN IF IT'S SATURDAY 🆒
KAŽDÝ DEN ŽIJEME STEJNÝ ŽIVOT. TO OSUD NÁM NA TÉTO NUDNÉ CESTĚ CHYSTÁ PŘEKVÁPKA.

Přemýšleli jste nad tím už někdy? Vlastně každý den máte naplánovaný a děláte jen to co musíte/nebo chcete. Ale vcelku je každý den stejný. Škola, učení, pak nějaký trenál nebo kamarádi, vrátíte se domů a vyřízená si jdete lehnout. Je to všechno tak hnusně stejné. Celý náš život je takřka naplánovaný. Nelíbí se mi to, vůbec. Ale na druhou stranu je to uklidňující. Ale hlavně je to sporné. Nemůžu si vybrat, buď je to dobře nebo špatně. Nezažíváte každý den dobrodružství, ale na druhou stranu se nemusíte bát, že byste vykolejili z téhle nudné cesty za ničím. Ale ještě k tomu dobrodružství. Každý den když jsem s kamarády je takové malé dobrodružství. Můžeme se rozhodnout kdy kam půjdeme a je nám třeba jedno, že už je hodně hodin, tehdy se to prostě neřeší. Kamarádi jsou taové malé překvápko na vaší cestě a okoření vám váš nudný život.
A pak je tu nějaké období, které se děje když se zamilujete. Najednou je vám jedno, že přijdete pozdě do školy. Myslíte jen na něj/ni. To období mám ráda, zaprvé bývá člověk usměvavější, nemyslí tak moc na své povinnosti a zapomene na svou nudnou cestu životem.
Ještě jsem Vám chtěla přidat odkazy SEM a TADY. Jsou to dvě videa, morning a night routine. Nejde ani tak o ty videa, ale spíš o ten text, co k němu Adelaine říká. Tohle jsou nejlepší videa tady toho typu, určitě se nad tím zamyslíte.

Sweather weather TAG

3. october 2015 at 10:49 | Nusi |  Názory s Nusi
Sweather weather tag. Asi nejoblíbenější tag na podzim. Nějak jsem dostala chuť nějaký napsat a jaký jiný bych psala než tento když je ten barevný podzim? ležím v posteli, jsem zakrytá až po bradu, ale moje prsty na rukou jsou pořád jak kdybych je měla v mrazničce. nevím čím to je, pořád mě studí prsty jak na rukou i na nohou, Nusiiny poznatky dne tyjo.
Čaj, káva nebo horká čokoláda?
- To je těžké, ale pravděpodobně čaj nebo ta čokoláda.

Jaká je tvoje nejoblíbenější podzimní vzpomínka?
- Mám hodně vzpomínek, ale vyloženě podzimní je asi ta, když jsem byla v Maďarsku se svou kamarádkou a šli jsme se projít a uviděli jsme kupky napadaného listí a nenapadlo nás nic lepšího než si udělat opravdu krásné fotky, jak to listí vyhazujeme nad sebe. Ano, měla jsem lístečky potom i v puse.