September 2015

Nusi a podzim nejsou kamarádi

30. september 2015 at 8:09 | Nusi |  co na srdci, to na blogu
Mia & Adam

Nusi nenávidí podzim. Nebo spíš část podzimu. Víte, já vždycky jsem si podzim představovala jako hnusné, deštivé, blátivé období, které přináší Nusi časté deprese. Deprese přinášejí únavu a špatnou náladu. Špatná nálada špatné známky a už je oheň na střeše. Ale na druhou stranu je podzim krásně barevný, plný listí a stromů, nosíte roztomilé svetry, pokud vás teda nekoušou jak blázen sednete si s kamarádkou do kavárny a dáte si velký hrnek horké čokolády se šlehačkou. Co víc si přát. No a zase podzim miluju. Taky je to období úžasné módy. Sukně, podkolenky, kabáty, džínové bundy, šály, boty nemyslete si prosím, že třeba v zimě nenosím boty, hah ale prostě takové ty hezké boty (smích). Všechny holky ladí barvami jako je tmavě modrá, zelená, burgundi, žlutá občas a hlavně kávově hnědá. Podzim nesnáším a miluju zárověn. Minulý podzim jsem měla plný šatných nálad a depresí. Tak uvidíme, jaký bude ten letošní! Třeba se v toto kouzelné období stane něco kouzelného. A co vy a podzim, máte ho rádi? Love you foreva!

Peníze nejsou všechno | Kdybych se stala milionářem

29. september 2015 at 1:32 | Nusi |  Téma týdne
Untitled
Peníze. V dnešní době jsou všechno. Vše se točí jen kolem peněz.
Vybíráte si práci a koukáte se na platy. Kupujete si jídlo a koukáte se na ceny. Děsí vás ztráta peněz. Někteří se na ostatní koukají skrz to, co mají na sobě. Jestli je to značkové. Jestli seš zazobanej. A jestli máš iPhone, tak ses rozmazlenej a namyšlenej. Myslíte si, že je to takhle správně?
Vůbec neříkám, že se dá bez peněz žít. Ani to, že byste se neměli koukat na ceny a šetřit. Ale posuzovat lidi podle peněz? Kdyby tu peníze nebyly, byl by svět o kapku mírumilovnější, snad. Ale bez peněz se žít nedá, v tomto světě. Přemýšlejte, co by se stalo, kdyby peníze nebyly. Jak byste asi dostávali nové věci. Byl by to směnný obchod, jako na začátku? Nebo bychom si stejně určili něco, jako nové platidlo?
Nechápu lidi, kteří vás posuzují podle toho co máte a nemáte. Máš iPhone? Jsi rozmazlená/namyšlená. Máš jinej mobil? Jste chudí. Člověk se nemění s tím co má a co ne. Teda to nedává smysl, protože se mění. Měla jsem kamarádku. Všechno bylo v pohodě. Potom se dostala na velkej gympl a koupila si iPhone. A všechno šlo do kytek. Začala se bavit s jinýma lidma, zazobanýma lidma. Přestala si na mě dělat čas a přestala se se mnou postupem času bavit. Jo, holka ty to dotáhneš daleko! Lidi jsou takoví. Tak si važte aspoň toho mála, co zbylo, kteří takoví nejsou. A nestaňte se taky tímto odpadem.
A co bych dělala kdybych se stala milionářem? Nemám ráda tyto otázky, co by bylo kdyby. Ještě to není a asi ani nebude, tak proč to řešit, když můžete řešit mnohem důležitější věci? Asi bych si koupila něco, co by mi udělalo radost. Nějaké peníze bych dala rodině. Nějaké na charitu. A nějaké bych si dala do krabičky "když přijde nouze". Je to jednoduché. Love you foreva!

Tipy na romantické filmy

28. september 2015 at 6:09 | Nusi |  Tips for you
Znáte to, máte volnej víkend a nemáte co dělat a chce se vám jen koukat na romantické filmy, nebo máte zkrátka krámy a nic se vám nechce dělat. Ale nevíte na jaké a nebo jste už všechny viděli? Chtěla bych vám tu tedy napsat 3tipy na romatické zamilované filmy u kterých budete pravděpodobně brečet teda já jsem brečela. Takže snad Vám tipy pomůžou!

Instagram
The AGE OF ADALINE // Věčně mladá (2015)
Nejúžasnější romantický film ze všech. V hlavní roli je krásná Blake Lively a okouzlující Michiel Huisman plný šarmu. Sama jsem ten film viděla ve 2dnech třikrát, hah. Film měl pro mě ještě větší citovou vazbu z jednoho osobního důvodu, ale brečela jsem při něm hodně. Vážně vám ho doporučuji si pustit!
3/3

nikdy se nepoučím

27. september 2015 at 16:28 | Nusi |  Diary
Let the rain wash it away..
hi everyones,
už dlouho jsem nic nenapsala zase, hah teď mi brácha ve vedlejším pokoji hraje na kytaru jak blázen, ale zpátky k věci. Měla jsem toho moc, ano řííkám to pořád, ale asi už to bude pravda. Škola aspoň na začátku se chci snažit a mít tam pár dobrých známek, a ještě k tomu 3x týdně 2hodiny volejbalu+ zápasy taky není nic moc. Snad už to teď aspoň párkrát do měsíce půjde. Přednastavím teď nějaké články a zhotovím nějaké nápady. Užívejte prodlouženého víkendu! love you foreva!

že nemůžeš být happy? hah, ten byl dobrej

10. september 2015 at 0:41 | Nusi |  'Deep' posts
Buďte šťastní! Že to nejde, pročpak?
Nusi a další motivační článek asi. Myslím to vážně, buďte šťastní! Že máte zlomené srdce? No, vím těžko se to říká, ale to on ztratil vás a vy jste ho milovali tak mu ukažte, že je vám bez něj líp a usmívejte se. Že vás podrazila nejlepší kámoška? Tak to promiň, ale to už nebude kámoška. Drž se lidí, kteří ti zbyli a usmívej se. Že ti nikdo nezbyl a nikdo se s tebou nebaví? No a, oni jsou blbí, ukaž jim o jakou usměvavou osobu přišli a usmívej se! Že se ti nic nedaří? Však to se stává každému, začni makat, ale ne se starostmi, ale s úsměvem!
Follow me , I back ❤️ Do more of what you love❤️
doufám, že tento článek neskončil moc trapně a že když máte třeba blbou náladu, tak vám pomohl*

Mé 'závislosti'

8. september 2015 at 0:00 | Nusi |  My life
Asi každý má nějaké závislosti. Buď je to opravdu závislost, třeba mobil nebo počítač, nebo jsou to takové rádoby závislosti, jako oblíbení herci, hudba a tak. Takže dnes se můžete něco dozvědět o těch mých závislostech. Doufám, že vás tímto článkem zcela neunudím, hahah. A jen chci říct, že na ničem nejsem tak závislá, že bych nevydržela týden bez mobilu nebo tak, takže si to takhle prosím nepředstavujte.

1.: Postel
breakfast
Myslím, že takhle to má víc lidí. Miluje spánek a svou postel. V žádné jiné se nevyspím tak jako v té své. Miluju dny, kdy jsem např. nemocná a můžu strávit celý den ve vyhřáté posteli. A asi taky znáte ten pocit, když je zima a vy musíte ráno vstávat do školy ze své vyhřáté postele, fuj. Válet se v posteli je prostě fajn.

nebyl čas ani nálada

6. september 2015 at 19:50 | Nusi |  My life
(2) Tumblr
Asi ta zná každá blogerka. Máte prostě období, kdy nechete o blogu ani slyšet. A taky toho bylo moc. Nástup do školy, konec prázdnin, a taky mám narozeniny v neejhorší den na světě. A o blog jsem myšlenkami ani nezavadila, snad mě chápete.
Taky jsem se s kamarádkou a kamarádem dohodli, že od 2.září jíme zdravě, takže jíme. Žádné sladkosti, čokoláda, sladký pití nebo chipsy. I když já colu ani chipsy stejně nejím. +teda samosebou cvičení a tréninky. Prostě zdravá strava, hah, jsem zvědavá jak dlouho to vydrží. Určitě vám pak naíšu jak to dopadlo.
A taky nepotřebuju žádnej deep relationship když mám svou rockerku. aka. Kamarádka mi odjela na týden zpívat do Německa. A mě je tu smutno, ve velkým zaprděným LazyTownu.
A taky jsem zjistila, že s blogem seknout nemůžu. Až moc by mi chyběl a část touhy by byla neukojená. ew, dneska mám ale výrazy, to se musí nechat. No, možná budu mít někdy zase takovou neohlášenou pauzu, ale nebojte, pak vás zase přijdu otravovat svýma deep poznatkama ze života a článkama o tom, jak je dnešní mládež stejná. Love you sista foreva!