August 2015

Quotes 0.1

31. august 2015 at 8:21 | Nusi |  Quotes
Hvězdy nemůžou svítit bez tmy.

Ona ho milovala a on ji miloval, ale tak jednoduché to nebylo.

Někdy potřebuješ jít ven, nadýchat se vzduchu, vzpomenout si kdo jsi a kdo chceš být.

Mít zlomené srdce je nejhorší. Je to jako mít zlomené plíce, nikdo to nevidí, ale při každém nádechu to bolí.

Upustila jsem slzu do oceánu, v den kdy ji najdeš, tě přestanu milovat.

Neměli bychom spadnout do lásky, ale zamilovat se. Protože všechno co spadne se rozbije.

Nikdo nechce tohle slyšet, ale možná je osoba kterou potřebujete nejvíc, osobou bez které je vám nejlépe.

Mnoho dokonalosti, je to chyba.

Možná je tento svět peklem jiné planety.

EVERYDAY OF MY LIFE Girl | via TumblrNosit něco, co není in je trapas? Proč?

29. august 2015 at 10:30 | Nusi |  co na srdci, to na blogu
RAYS lily | via Tumblr
Proč by jako měl být trapas, když si na sebe vezmete něco, co je out?
Nechápu to. Ráda nosím věci, co jsou 'out' neboli, že je nikdo nenosí. Aspoň mám originální styl a nemusím se bát, že někdo bude mít stejný kus oblečení jako já. Jak jste u mě slyšeli asi už mnohokrát, nesnáším stejné věci.
Nakupování v obchodech jako jsou Tally či NewYorker, je jako kdybyste napsali knížku a wops, on ji někdo úplně tu stejnou napsal čirou náhodou taky. Líbilo by se vám to? Mně, absolutně ne. Prostě, nerada nakupuju počkat nenakupuju v těchle obchodech. To stejné se teď stalo i s Wayfarerem, bohužel. Jako neříkám, že tam nemají hezké věci, ale nechci aby to pak měla další půlka města.
Proto si ráda oblíkám starý věci, co se mi líbí, nosím věci co jsou možná out ale sakra, co je komu do toho? aspoň nebudu ovečka ze stáda a jsem schopna si i kompletně obnovit-předělat oblečení.
Ráda se oblíkám jinak. Tím, že jsem introvert, tak aspoň takhle můžu získat trošku pozornosti.
Miluju to, když jdu po městě a najednou proti mě jdou tak skupinky holek po čtyřek, třech. Každá airmaxy, legíny zařezaný v zadku, pytel na zádech, v ruce bubbletea a povídaj si jak by si zašly do mckáče. Ouu, vy jste fakt originální, potlesk! Dobře, možná trošku přeháním, páč airmaxy mám taky ale zase snažím se je nosit originálně a pytel mám taky a upřímně, nerada ho nosím, protože prostě ho má každej druhej, takže si pěkně počkám až zas vyjde z módy.
Myslím, že kdo můj blog čte hodně dlouho, tak si asi zvykl, že si stěžuju na dnešní generaci, jak jsou všichni stejní, ale není to pravda? Od toho je blog, abych se vypsala, protože co mám na srdci, může skončit na blogu.

End of summer 2015

28. august 2015 at 9:04 | Nusi |  co na srdci, to na blogu
Tumblr †madness returns† | via Tumblr
Prázdniny 2015 jsou už skoro u konce. Řeknu vám, tyhle vacances se mi moc nevyvedly. Všechno bylo tak divně naplánované. Jasně, předělala jsem si pokoj, z toho jsem nadšená, ale jinak? Byli jsme v Chorvatsku, to taky. Ale dál? Tyhle prázdniny pro mě byli prostě nic moc. Celkem s těším do školy. Na přátele, nové lidi zas atd. Snad bude 2016šťastnější období prázdnin než 15. A jak jste si tyto prázdniny užili vy?
Zas je výhoda, že jsem se o těchto prázdninách zas opřela do blogování a snad mi to vydrží. A poznala jsem nové lidi a některé staré jsem bohužel poznala znovu, jací jsou doopravdy. Zkolaboval mi mobil, to bylo taky supr. Ale jo, v podstatě ty prázdniny ušly, ale zažila jsem už i lepší. Love you foreva!

Mortal Instruments | pozdní láska Nusi

27. august 2015 at 3:59 | Nusi |  co na srdci, to na blogu
Mortal Instruments:Město z kostí. Počítám s tím, že většina z vás tenhle film zná. Je totiž už z roku 2013, ale Nusi ho objevila až nyní. A můžu vám říct, jsem naprosto vedle. Nejlepší sci-fi, co zatím vyšlo! Zápletka je naprosto geniální a potom jak se to Jace a Clary dozví, no brečela jsem, ale bylo to fakt skvěle udělané. A hlavně, Jamie Campbell Bower! Holky, přiznejte se, kdo jste se do něho nezakoukali? Navíc se šíleně podobá Andymu ale o tom pozdějš v článku mé závislosti. Musela jsem Vám to napsat, protože jak jsem říkala, jsem z toho vedle. Film mi ukázala kamarádka s tím že, koukni jak je sladkej. Ano, je fakt sladkej!
Nusi je pravděpodobně zaostalá, ale do filmu se naprosto zamilovala btw. strašně mě vytáčel Simon.:D


Mít ráda vs. Milovat

26. august 2015 at 11:57 | Nusi |  Téma týdne

pohled každému, úsměv někomu, lásku jednomu

Když tě kluk rozeměje, máš ho ráda. Když tě kluk rozbrečí, miluješ ho. Mít rád a milovat je teda podle mého sakra rozdíl. Kamarády máš ráda, ale stejně doopravdy miluješ jen jednoho a toho nejseš schopna vypustit z hlavy, ikdyby ti sebevíc ublížil. Kamarádi. Máte je rádi, rozumíte si a smějete se společně. Ale nikdy když ho uvidíte se vám nepodlomí kolena a nechcete se propadnout do země a být někým jiným. Když jste do někoho zkrátka zamilovaní, cítíte něco úplně jiného než u ostatních. Jasně, z přátelství se láska stát může a je hezké, když s tím 'souhlasí' obě strany, ale když ne, většinou a skoro vždycky to celé přátelství zkazí.
I'm dying Untitled

Soutěž | Nejlepší blog

25. august 2015 at 21:48 | Nusi |  Blog
😍😍😍
Nusi se zapsala do soutěže o nejlepší blog. Ne, že by si myslela, že má nejlepší blog existují pytle lepších. Ale chtěla jsem to zkusit a podle mě to bude dobrá zkušenost. Soutěž trvá do neděle 30.8. Takže byla bych Vám nesmírně vděčná, pokud se vám můj blog líbí, abyste hlasovali pro Nusi ZDE. Vážím si každého hlasu a děkuju všem, kteří pro mě hlasují!<3

Dvojčata | Názory s Nusi

25. august 2015 at 0:04 | Nusi
Dvojčata. Fenomén, který nikdy nezažiju. V poslední době mám kolem sebe víc a víc dvojčat a vždycky mě fascinovala. Jak může být někdo úplně stejný, ale přitom zcela jiný. Podle mě je skvělé potkávat a poznávat dvojčata.
Když jsou dvojčata-kluk a holka, tak to ještě jde, protože mají každý asi jiné zájmy. Jednu takovouhle dvojici mám ve třídě a oni se pořád hádají, hahah. Všude chodí spolu, už si musí lézt vážně na mozek.
Ale když jsou dvojčata-dvě holky setkala jsem se s nimi nejčastěji je to pro mě fakt zážitek. Znám jich víc a je strašně divné, když si povídáte a koukají na vás dvě stejné holky jen s odlišnými názory. Každá z nich je úplně jiná. Má jiné zájmy, jiný styl, ale podle mě stejně většinu života stráví spolu. Jaké to vlastně může být, strávit celý život s někým, kdo je vám tak blízko, že jste skoro úplně stejní a přitom tak daleko? A také nemluvně o tom, když jedno z dvojčat náhle zemře. Tak to nemám představu, co by to druhé dělalo. Představte si, že máte někoho, koho máte pořád na blízku a je stejný jako vy a najednou BUM*. Musí to být strašné.
A další věc. Porovnávání. Všichni a vždycky dvojčata porovnávala a asi proto jsem ráda, že nemám dvojče. Nesnesla bych porovnávání. Každej je dobrej v něčem jiném a už když mě porovnávají s nějakou kamarádkou nebo bratrem tak to nesnesu. A kdyby nás oblékali zezačátku do stejného oblečení.. No to by pro mě byla hrůza.. jinak TADY máte článek, kde si stěžuju jak moc nesnáším stejný věci.
Dvojčata jsou podle mě strašně zajímavý a asi mě nikdy nepřestanou fascinovat. I když je třeba znáte jako Dóru a Flóru, bylo by zajímavé poznat je obě samostatně.

večerní deprese

23. august 2015 at 19:59 | Nusi |  Tips for you
Znáte to, když na vás přijde večer blbá nálada, všechno si vyčítáte a chce se vám jen brečet? Chcete si pustit smutné písničky, které jste si kdy stáhli a poslouchali je na opakování? Nadáváte si za každou hloupost, kterou jste kdy udělali? Pokud ne, tak vám závidím. Ale 'uklidňuji' se myšlenkou, že v těchle depresích nejsem sama.asi. A pokud tímto 'trpíte' stejně jako já, dneska vám napíšu pár tipů, jak se s tím vypořádávám.nebo spíš, jak jsem se to naučila.
Untitled Tumblr
Napište své kamarádce
Když napíšu kamarádce a řeknu jí, co mám zas za náladu, vždycky mě z toho nějak vytáhne. A za to jsem jí moc vděčná. Bohužel, někdy jí napíšu pozdě a ta deprese už je tak 'rozvinutá', že mi to nepomůže.

Dát si studenou sprchu
Studená sprcha pro mě znamená smýt ze sebe všechny problémy včetně deprese a posléze vyjít z koupelny jako očištěný člověk od problémů a depresí. Naopak horká vana pro mě znamená ponořit se i se svými problémy do vany a tam se v nich topit. Takže za mě, rozhodně studená sprcha.

Zaspat to
Když už vážně nevím co, vybrečím se a snažím se to zaspat. Jak se říká, ráno moudřejší večera.

Jít se projít nebo dělat něco jiného
Někdy také zkouším dělat něco jiného. Třeba se projdu, nebo si zacvičím nebo si zkusím číst nebo se učím no, učím.. Někdy to pomůže a někdy ne. Ale většinou číst, učit se nebo se dívat na televizi mi moc nepomáhá, většinou potřebuju nějakou aktivnější aktivitu.

♡ /ShadesOfInvisible ♡  - | via Tumblr
Rozhodně se ale neuzavřujte do sebe a nepouštějte si ty smutný písničky a nečtěte si staré zprávy s lidma, se kterýma už se nebavíte. Nedělejte to! Na to abyste upadali do depresí vás mám až moc ráda! Love you to the Alaska!

Nusi nikdy nešlo nemyslet

23. august 2015 at 0:08 | Nusi |  Téma týdne
Nemyslet. Nikdy mi nešlo nemyslet. Vždycky když jsem si sedla, že si odpočinu, tak jsem myslela. Nedokážu nemyslet na něco, co mi zrovna vrtá hlavou, jako náš soused, kterej se k nám chce asi provrtat. Jediné období, kdy jsem vážně nemyslela bylo, když jsem se začetla do nějaké vážně dobré knížky. Ale jinak, myslím pořád.
Když jsem byla malá a nemohla jsem usnout, přišel za mnou taťka a řekl mi, ať na nic nemyslím, že se tak krásně usíná, ale já jsem se ho marně ptala jak, prostě to nedokážu. Někdy mi moje hlava připomíná letiště. Veliké letiště. Přistávají tam myšlenky a jen malá část z nich odlétá, ale když je tam moc letadel, tak letiště potřebuje pauzu, aby každé letiště dovedl na svou lajnu a aby mohlo vzlétnout. Nevím, jak dokážu nemyslet, buď jsem na to ještě nepřišla, nebo na to zkrátka nemám talent.
Sometimes.. .

Fameteam? | Názory s Nusi

21. august 2015 at 20:39 | Nusi |  Názory s Nusi
Asi už jste všichni postřehli tu zprávu, že se Fameteam rozpadl. A já bych k tomu chtěla napsat svůj názor a byla bych ráda, kdybyste se k tomu také vyjádřili. Vlastně jsem vůbec nesledovala ty videa co jsou na playtvaku. Zjistila jsem o nich až jak vyšlo to video, kde se vysvětluje, proč se vlastně Fameteam rozpadl.
Upřímně, tušila jsem, že Teri a Zdenda se asi rozejdou, moc se mi k sobě nehodili a nevím, přišel mi ten jejich vztah takový uspěchaný, či jak to říct. Ale Džonáš s Gabčou? Tak to pro mě byla celkem rána, protože ti se mi k sobě hodili strašně, jsou úplně stejní a je mi vážně líto, že už spolu nejsou. Ale nikdy jsem celej Fameteam nebrala jako že by měli nějakou povinnost někam jezdit a natáčet videa, myslela jsem, že to dělají z legrace, že si to oni sami naplánují, kam kdy pojedou. Ale asi to tak nebylo, protože by to Teri nestíhala a tak. No, spíš mi přijde, že by to Gabča nestíhala, ale to je jen věc názoru. No, nevím co víc k tomu napsat, já všechno se to odehrálo tak rychle. A myslela jsem, že to je jako klub kamarádů a ne nějaká povinnost, že by někdo nestíhal svoje kamarády. Budu moc ráda, když mi svůj názor napíšete do komentářů.
Love you to the Alaska!