BLOG aka. follow your dreams

14. july 2015 at 0:06 | Nusi |  My life
nebojte, nekončím, v tomhle článku Vám jen chci říct můj blogový příběh
Hi guys!
Když jsem začínala s mým minulým blogem (na-parket-cz) tak se psal rok 2012 a byl červenec, bylo mi 11 a my zrovna odjížděli k babičce. Jen jsem letmo založila blog a u babičky už jsem přidávala a přidávala články. Strašně mě to bavilo, vzpomínám si, že jsem byla šťastná jak blecha, že píšu a že prostě mám blog!:)
Řekněme, že ta "kariéra", kdy jsem si četla první komentáře a zaznenávala první návštěvy začala asi o 2měsíce později v září 2012. Byla jsem šťastná a tak asi rok jsem dál blogovala bez nějakých vetších potíží. To znamená tak nějak do listopadu 2013. To mi už začalo docházet, že blogování o celebritách není vlastně ani tak blogování, protože, jasně píšete to vy, ale není to tak zcela z vaší hlavy. Takže jsem blog nějak přeměnila na blog o kosmetice a o mě a prostě autorský blog. To trvalo asi od prosince 2013 do dubna 2014. To jsem pak zjistila, že se mi nelíbí když píšu autorský blog, že mám název na-parket-cz.blog.cz. Tak jsem se rozhodla založit tento nový blog. Bylo to asi v květnu nebo dubnu 2014, což znamená že tento blog už se snažím obnovovat víc než rok:D
Když jsem skončila s blogem na-parket-cz, tak skončilo strašně moc mých oblíbených blogů, vlastně se jakoby rozpadla ta vytvořená blogová rodina, kterou jsem formou affs měla. A jsem ráda, že jsem zůstala v kontaktu s některými blogerkami, protože jinak bych je asi v životě nepoznala. Jsem ráda, že jsem začala blogovat.
Hlavním smyslem tohoto článku bylo , říct můj největší sen. Když už jsem začala chápat jak blog funguje a jak založit toplist a layout atd.chtěla jsem, aby na můj blog chodilo strašně moc lidí, chtěla jsem být slavná blogerka (k tomu se váže to, že slavnou asi nebudete když jen zveřejňujete fotky celebrit), ale taky mi bylo jasné, že je mnohem snažší napsat komentář že to nějaké celebtitě slušelo, než si přečíst můj článek a okomentovat ho. Já se to snažím dělat, snažím se komentovat dlouze, aby to autory potěšilo, stejně tak jako by to potěšilo mě. Snažím se dělat lidem radost, podle toho jak by mě se to třeba líbilo.
Když to tak řeknu, vesměs bloguju už 4rokem a chci Vám všem moc poděkovat, ať už fanouškům z na-parket-cz, nebo tady. Kdybych si toho dne blog nezaložila, nějakou životní etapu bych asi nepřoožila. Děkuju Vám! <3
Obdivuju Vás, pokud jste to dočetli až sem, protože upřímně ne každý to dělá. Všem blogerkám moc přeju hodně úspěchů a ať jste pořád tak milé jako doteď. xoxo, Nusi <3
P.S. tímto článkem rozhodně nekončím, chtěla jsem jen napsat trochu propraccovanější článek a článek za který se nebudu stydět až si ho ppo sobě budu číst. Nebojte, Nusi Vás tady bude otravovat ještě chvíli:)
 


Poll

Klikni, že jsi tu byl, uděláš mi radost!

CLICK*

Comments

1 crazy-cloverleaf crazy-cloverleaf | Web | 14. july 2015 at 11:16 | React

Moc hezký článek. Ráda jsem si přečetla něco o tobě a dozvěděla se, jak jsi začínala s blogováním. Už jsme si tě zapsali do AFFS a doufáme, že budeš ještě hodně dlouho dál blogovat.

2 Ivet Ivet | Email | Web | 14. july 2015 at 19:24 | React

Já jsem tě  vlastně jako blogerku poznala až díky tomuto blogu. Myslím, že jsi určitě skvělá bloggerka a už máš spoustu prožitého co se týká blogového světa. Souhlasím, že když píšu fanblog, není to tolik o mě, než když píšu autorský blog. Tam dávám mnohem více ze sebe a je to úplně něco jiného. Moc se mi článek líbil a jsem ráda, že s blogováním nekončíš a pokračuješ dále. Moc ráda si čtu tvé články, jsou zajímavé a proto je vždy dočtu až do konce :)

3 Zuzi :) Zuzi :) | Web | 14. july 2015 at 20:20 | React

Ahoj. Jsem ráda, že ses vrátila a rozhodně jsem si tě z AFFS nevymazala :) Doufám ale, že s námi v blogové komunitě zůstaneš co nejdéle..:)

4 Teresa Teresa | Web | 14. july 2015 at 23:01 | React

Jak koukám asi plno blogerek mělo skoro stejný začátky. U mě byl největší problém, že jsem u žádneho blogu nevydržela ani rok a to ty ano a to je skvělý. Důležitý je to nevzdát a vydržet. Tak ti přeji hodně štěstí v blogování, nápadů na články a stále čtenáře, ja tu určitě nejsem naposledy :)

5 MišQa MišQa | Web | 15. july 2015 at 20:49 | React

Nádherný článek :). Jako blogerku tě mám ráda, píšeš jiné články než většina mých affs a já si ráda čtu tvoje názory a většinou s nimi souhlasím :). Doufám, že dokud jedna z nás neskončí (a doufám, že to se v nejbližší době konat nebude :)), tak budeme stále affs, protože tvé články mám doopravdy ráda :3.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement