July 2015

Diary 0.4

31. july 2015 at 11:34 | Nusi |  Diary
Hi guys!
Jsem konečně doma! No, a když přijedu, vždy se musí něco stát, takže teď mám pro změnu vyvrtlej kotník. Šla jsem dolů po schodech a najednou křup a strašná bolest. Jako chodit s tím můžu, ale všechno mi trvá tak dvakrát déle:D Teď tak 10dní by měly články vycházet pravidelně. Kontrola affs by měla trvat tak do cca. 20.srpna asi. A jak si užíváte prázdniny vy? Já si jdu dneska pro svůj dočasný mobil no:D A ještě jsem se vás chtěla zeptat, jestli byste chtěli doporučení na knihy nebo tak? Protože teď jsem zrovna dočetla a jsou fakt dobré, tak jestli byste o tom chtěli článek, tak mi napište:) Budu ráda, mějte se krásně a užívejte prázdniny dokud to jde♥ xoxo, Nusi♥

KONTROLA + NÁBĚR AFFS

28. july 2015 at 20:49 | Nusi |  Blog
Mám v affs menší bordel a potřebovala bych to trošku obnovit a seřadit popř. nabrat další affs. A navíc mi přijde, že některé affs jsou neaktivní a možná mě ani nemají zapsanou, tak to chci zrekonstruovat. Takže, pravidla jsou pořád stejná, asi už to každý zná:D Budu ráda, když se zapíšete!

Pro stará affs
: Přezdívka+Blog
: Jak často obíháš

Pro nová affs
: Přezdívka+Blog
: Jak často budeš obíhat
: Proč chceš být affs

Léto aka. život bez mobilu

28. july 2015 at 20:35 | Nusi |  Diary
gif crystal reed and holland roden - Google Search
Hi guys!
Takže, celé to začlo na táboře, byly strašná vedra a měla mobil vždycky v chatce, kde bylo tak o 10° víc než venku. Ke konci tábora mi mobil začal blbnout, objevovaly se na něm čárky a zkrátka blbnul. V den odjezdu se už i stalo, že mi nešel ani odemknout, prostě celej zčernal. No, a když jsem přijela zpátky tak nejel vůbec až doteď. Takže teď jsem asi tak 10dnů bez mobilu (totiž bez wifi na mobilu). Na facebooku jsem trošku na počítači a na blogu taky (jak si můžete všimnout:D), ale žádný youtube, instagram, snap atd.
Ale řekněme, že je to podle mě strašně dobré! Tudíž, cítím se volně, jako kdybych si odvázala ty provazy v podobě každodenního zkoukávání mobilu od noh a mohla si dělat co chci. Podle mě si pořádně užívám léta!<3 Tedy, abyste mi rozuměli, chci aby se mobil opravil a jsem z toho trošku nervózní, ale vždycky je dobrý si na něčem špatném, najít to dobré, ne?
Happy time Summer
Někdy je zkrátka dobré, začít žít. Užít si léta. Upřímně, většina mládeže stráví většinu prázdnin na mobilu a vůbec na internetu a vyjít ven bez mobilu, to je pro ně sebevražda. Zkuste to, zamkněte si třeba někam mobil, nebo ho dejte rodičům a nebuďte celý den na mobilu. Neskutečně Vás to uvolní. Tím, že jsem byla na mobil strašně zvyklá, i když jsem usínala, musela jsem vědět kde je, tak je to zvláštní, ale uvolňující pocit.
Užívejte prázdniny, mám Vás ráda! xoxo, Nusi<3

New layout + info

27. july 2015 at 12:35 | Nusi |  Blog
From: lenkamason _ Spokojenost: 150% _ With: Lucy Hale _ Layout is FREE!
Hi guys!
Už nesmírně dlouho tady byl ten předešlý layout s Carou a už mi lezl na mozek. Strašně dlouho jsem hledala nějaký volný layout a konečně jsem našla! Popisky do menu ještě dodělám, ale jinak je to vcelku hotové:) Doufám, že se Vám líbí, protože mě se líbí strašně a je s mou oblíbenou Lucy♥
Vrátila jsem se z tábora a měly by zase začít pravidelně vycházet články a zase budu obíhat affs:) Mějte se krásně, xoxo Nusi♥

THANK YOU MUCH

25. july 2015 at 0:39 | Nusi |  Blog
that's not even a word!
Nelze to ani slovy vyjádřit. Nesmírně moc Vám děkuju. Moc pro mě znamenáte. Řekněme tak půl rok opravdové aktivnosti a více než 2500návštěv? DĚKUJU VÁM! I LOVE YOU, Nusi
TOPlist

F.R.I.E.N.D.S. online

22. july 2015 at 23:07 | Nusi |  Tips for you
Friends GIF

Máte rádi seriál přátelé? Než jsem našla ten odkaz, vůbec jsem nevěděla, kde se na ně mám koukat. Takže TADY máte všechny série česky a bez otravných reklam a hloupostí. Stala jsem se prakticky závislá na přátelích.
Btw. V tuhle dobu jsem na táboře, takže články stojí za velký prd, ale nechtěla jsem to tu nechat jen tak ležet, tak aspoň něco. Vrátím se kolem neděle! ily, Nusi

HAVE A NICE DAY!

20. july 2015 at 3:17 | Nusi |  'Deep' posts
Comfortably Numb | via Tumblr

Buďte ždy sami sebou! Nemyslete na ostatní! Pokud máte špatný den, dělejte jen věci co Vás baví a spravte si ho! Nenechte si lidmi kazit život. Prožijte každý den naplno a s chutí. Užívejte si každou sekundu. Smějte se na celé kolo, aby všichni kolem Vás viděli, že jste šťastní. Ukažte jim, že život není starost. Nepřetvařujte se. Dělejte, to, co chcete. Nenuťte se do ničeho. Začněte milovat život a užívat si ho. Nemračte se, když to není třeba! Neplakejte kvůli maličkostem!

LIVE A LiFE YOU WILL REMEMBER. YOU ONLY LIVE ONCE. SMILE EVERYDAY.


Bella Thorne a Gregg Sulkin? | Celebrities

18. july 2015 at 20:06 | Nusi |  Celebrities

Hi guys!
Jsem asi trošku mimo dění, ale řekněme, že jsem strašně dlouho nevěděla, že moji oblíbenci Bella a Gregg jsou spolu. Viděla jsem v poslední době fotky s Greggem, ale pořád jsem si říkala, že jsou kamarádi. No, ale tím, že o Belle už blog nemám a nevím o ní už úplně všechno, tak jsem to tak do minulého týdne nevěděla. Každopádně jsem za to strašně ráda, protože Bella je má oblíbenkyně (jak jinak, když jsem o ní psala<3) a Gregg se mi vždycky líbil. Poprvé jsem ho zaznamenala asi v Kouzelnících z Wawerly a už tam jsem mu moc fandila!:D
Když jsem o ní ještě blogovala, vzpomínám si, že Bella v té době chodila s Tristanem Klierem. O něm jsem nějak neměla žádný názor. Neznala jsem ho, nelíbil se mi, ale byla jsem šťastná že je Bella šťastná.

Jaké články byste chtěli?

16. july 2015 at 15:34 | Nusi |  Blog
Friends !! | via Tumblr
Hi guys!
Teďka poslední dva dny návštěvnost strašně stoupla a já Vám za to chci strašně moc poděkovat! Strašně si toho vážím! A tím pádem bych se Vás chtěla zeptat, jaké články byste chtěli. Protože bych nerada psala články, které Vás nebaví. Takže mi prosím do komentářů napište, jaké články byste uvítali a jaké by Vás bavili:) Budu moc ráda za každý tip!
A taky jsem se Vás chtěla zeptat, jestli byste chtěli zase zprovoznit Q&A with Nusi.
A pokud na mě máte nějakou otázku, můžete se ptát tady: lifewithnusi-blog@seznam.cz. xoxo, Nusi <3


Šikana, sebepožkozování | Názory s Nusi

15. july 2015 at 14:38 | Nusi |  Názory s Nusi
Hi guys!
Šikana a následné sebepoškozování. Dvě věci, které spolu hodně souvisí. Měla jsem to štěstí, že jsem nebyla šikanována. Bohužel v mém okolí se vyskytly lehké náznaky šikany. Nikomu to nepřeji, je to strašné, už jen to když k tomu přihlížíte.
Nedávno jsem narazila na youtuberku, jmenuje se Kamča a její video o šikaně mě strašne zaujalo, rozhodla jsem se jí i napsat a milejšího člověka jsem nepotkala. Vážně, nechápu jak jí někdo mohl ubližovat, je to skvělá holka. Její video o šikaně Vám nahraju do celého článku, určitě se na to podívejte, otevře vám to srdce!
Také se často setkávám, že moje spolužačky mívají doškrábané a dořezané ruce a nohy, ake když se jich na to zeptáte, samosebou že vám řeknou "Nic se nestalo, to jen kočka". No tak to pardon, ale takhle rovně narýsované škrábance kočka nedělá.