May 2015

Jablíčkaření aka. mínusy applu

11. may 2015 at 9:58 | Nusi |  Názory s Nusi
İphone | via Tumblr
Ahojky drahouškové!
Dnes je tu zase něco málo do rubriky 'názory s Nusi'. Asi úplně všichni znají značku Apple a její produkty. A všichni ji berou jako tu nejlepší elitu. No, řeknu vám, měla jsem k dispozici asi na 2měsíce iPhona a už nikdy více, díky! Chtěla bych Vám tu popsat jaké jsou mínusy té 'nejžádanější' značky. Spousta lidí si myslí, že Apple je nějaká elita; Že ostatní mobily (např.) se jí nemůžou rovnat, že je zkrátka něco víc. No, ona to zas taková pravda není.

Pokud např. uvažujete o nákupu 'používaného' iPhonu, nedoporučovala bych vám to. Moje kamarádka si od jiné kamarádky koupila iPhone. Problém byl v tom, že ta kamarádka, co ho předtím měla, měla jiného operátora, takže když ho ta má kamarádka dostala, nešly jí posílat smsky. Zkrátka lítala s tím všude možně, ale bylo jí řečeno, že už se to nedá opravit.

Diary 0.3 aka. týden nevyšel článek

8. may 2015 at 11:52 | Nusi |  Diary
Pretty Little Liars
Hey sweeties!
Strašně moc bych se vám chtěla omluvit, že už jsem týden nevydala žádný článek. Bylo toho prostě moc. Škola, kamarádi a navíc jsem se zas začala dívat na PLL, takže všechno bylo přednější než blog. Chci se vám moc omluvit!:( Mám nějaké již zhotovené články, tak je nějak přednastavím a snad ještě něco napíšu. Tak a jak se máte vy? Jak si užíváte volno?:) Já se mám skvělě a jsem šťastná, ale prostě mám se dobře, ale na druhou stranu nevím. Je to na dlouhé povídání. Jsem hrozně ráda, že je venku tak krásné počasí! Prostě je to úžasné!:)
Tento diary bude trošku kratší, protože potřebuji udělat ještě hodně věcí, tak snad vám to nevadí. Mějte se krásně, užívejte volno a hlavně se pořád smějte! Mám Vás ráda! xoxo, Nusi :)

Diary 0.2

1. may 2015 at 12:53 | Nusi |  Diary
Acacia | via Tumblr
Hey guys!
Takže, dneska je pátek a je volno! Ani si nedokážete představit jak mi tohle volno bodne. Včera byly čarodky a já jsem jako každoročně šla na čarodky k nám do čtvrti. A bylo to jako každoročně super! Čarodky z tohohle smyslu fakt miluju. Akorát jsme moc nevěděli, co máme dělat (pokud si to Maru, čteš, tak tě zdravím a uvidíme se tam zas za rok!:D:)). A co jste dělali vy na čarodky, chodíte někam? Strašně moc se těším na příští týden, nechci zde uvádět důvod, ale zkrátka se těším! Příští týden máme už naplánované sice nějaké testy, ale není to tak zlé. Dneska jsem se probudila asi až nějak kolem poledne a teď se najím a potom přijde kamarádka a asi u mě bude spát. Taky se na to moc těším! A jaké máte vy plány na volno a na víkend?:) Doufám, že se máte krásně!:)
Jinak, chtěla jsem se Vás zeptat: Chtěli byste nějaký článek fakty o mě, či zkrátka článek o mě? Přijde mi, že mě moc neznáte, ale nemělo by cenu psát ten článek, kdyby vás to nebavilo, tak se mi prosím ozvěte do komentářů, jestli byste ho chtěli. Budu moc ráda:)
A ještě připomínám, že pokud se vám můj blog líbí a chtěli byste se spřátelit víc než jen affs, tak se můžete zapsat do WANNA BE MY SISTER SITE, budu moc ráda a tak za týden bych to vyhodnotila:)
Mějte krásnýý, magický, úžasný den a buďte pozitivní, mám vás ráda! xoxo, Nusi:)