Jak cvičím aka. rady a tipy na cvičení

1. april 2015 at 18:22 | Nusi |  Tips for you

♡♡
čaukymňaukyčusákahoojda!
Dneska začínají prázdniny a asi si myslíte, že jsem se na blog plně vykašlala a kupodivu máte pravdu, ale chtěla bych se na blog vrátit, strašně mi to chybí i když vážně nemám čas tak bych se chtěla vrátit. Zkrátka je mi jasné, že teď vám tu řeknu že se chci vrátit a pak na to budu zas kašlat, ale tak snad ne no:D já myslím, že to tady nebubu zbytečně okecávat a půjdu rovnou na téma dnešního článku a tím je "Cvičení a cvičící tipy a rady" ode mě. Nejsem žádnej kulturista, ale cvičení a posilování a vůbec udržování se v kondici mám ráda a navíc jste si o toto téme hodně psali!:)
HERE WE GO!

Tak nejdřív vám napíšu jak osobně cvičím já a prostě všechno, co dělám já (ach, ten egoismus). Kromě tohoto cvičení, které provozuju tak 5krát do týdně mám 3-4krát týdně volejbal takže se to nasčítá to cvičení.
  • jako první se samozřejmě pořádně a důkladně rozcvičím, protáhnu a zkrátka připravím svoje tělo na to, že se s ním bude něco dít. Je to hodně důležitý, jinak byste si mohli něco udělat.
  • no a potom je to jen na mě, většinou se nejdřív vrhnu na nohy a posiluju nohy, pak břicho, boky, zadek a někdy i celé tělo. Je to jen na vás, důležitý ale je, jestli chcete hubnout nebo nabírat svalovou hmotu, to je něco jiného.
  • a nakonec si většinou dám cardio, buď jdu běhat nebo skákám přes švihadlo nebo nějaká taková 'aktivnější a běhací činnost'. Ale jak říkám je to jen na vás, můžete třeba chodit do schodů, nebo skákat na schody s flaškama plné vody v rukou.
Hlavní je, vědět čeho je vaše tělo schopné, nemůžete to hnedka přepísknout a pak se druhý den nepohnout, já když jsem třeba u babičky (upřímně, kdo je schopný cvičit u babičky?!) třeba týden tak potom začnu trošinku zlehčejc.
Tento obrázek odpovídá za vše! Po cvičení už by se nemělo moc jíst! Pokud cvičíte odpoledne nebo v podvečer potom už nejezte! Je strašně zdravé nevečeřet a pořádně se nadlábnout až ráno! Ale velice důležitý je pitný režim.
  • skvělá je například aplikace 'PUMPUP', což je něco jako "cvičební" instagram, můžete přidávat fotky a sledovat lidi, kteří také cvičí a můžete si i nastavit vlastní workout podle toho jestli chcete hubnout nebo zpevnit tělo či posilovat. Všem ji doporučuji a na AppStoru nebo v Google play ji nenajdete, tady na ni máte odkaz: http://is.gd/pumpupapp
  • další aplikací která je dělaná na posilování břišních svalů je aplikace: "Best Abs Fitness", tu mám taky moc ráda a ta je také skvělá! Je potřeba ty aplikace vyzkoušet, jestli vám sedí a tak.:)
Doufám, že jsem na nic nezapomněla, pokud vás ještě něco zajímá, určitě se zeptejte v komentářích! Jinak bych byla ráda za návrhy na články, bylo by super kdybyste mi nějaké napsali. Doufám, že se vám článek asi po 1585letech líbil a mějte se krásně! Papa!:)
 


Poll

Klikni, že jsi tu byl, uděláš mi radost!

CLICK*

Comments

1 Anett - www.bellathorne-official.blog.cz Anett - www.bellathorne-official.blog.cz | Web | 1. april 2015 at 23:09 | React

No konečně nový článek! Jsem ráda, že jsi zase zpátky a těším se na nové články :)

2 blom blom | Web | 2. april 2015 at 6:13 | React

Máš to tu taky nádherné !! :) Wow! :3 Mám radost, že jsi zase zpátky :)
Jinak velice zajímavý článek, bohužel já to s tím cvičením mám kvůli noze těžší :/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement