April 2015

Wanna be my sister site?

29. april 2015 at 16:23 | Nusi |  Blog
Kunis | via Tumblr
Wanna be my sister site?
Takže rozhodla jsem se, že jako tomu bylo i na mém minulém blogu (na-parket-cz), tak i tady bych chtěla zavést, to co bylo na tom minulém, tj. sister sites! Takže pokud se vám líbí můj blog a rádi čtete mé články, můžete se zapsat!:)
Rules
  • budeš můj blog navštěvovat každý den nebo 6-5x týdně
  • nepřipadá v úvahu, abys můj blog jakkoliv pomlouval či urážel
  • budeš se zapojovat do soutěží a komentovat mé články
  • budeš na svém blogu mě budeš mít v sister site nebo ve favourites sites
Pokud souhlasíš s pravidly, do komentářů vyplň:
  • Přezdívka+Blog
  • Jak se ti líbí můj blog a co by jsi tu změnil
  • Jak jsi narazil na můj blog
  • Kolikrát týdně stíháš obíhat
Samosebou, pokud se zapíšete a vezmu vás, tak všechny pravidla platí i pro mě!:) Doufám, že se zapíšete!:) Mám Vás ráda

Nadávky a sprostá slova

26. april 2015 at 10:07 | Nusi |  Názory s Nusi
Go fuch yourself - mila kunis
Ahoj! Dnešní článek je zase po dlouhé době věnovaný rubrice "Názory s Nusi". Dnes to ale pro změnu nebude názor na nějakou celebritu či film, ale na takové obecné téma. A tím tématem jsou nadávky a sprostá slova, jaký k nim mám vztah a co si o nich myslím. Takže bych asi rovnou začala mým názorem!:)
Upřímně, mě občasné a mírné použivání sprostých slov ve vhodné situaci nevadí. Přijde mi to vtipné. Ale když za každým slovem dá kluk "vole, kurva, do prdele", tak to už se mi nelíbí a ten kluk se mi tím úplně zhnusí. A to ani nemluvím o holkách. Když mluví holka sprostě tak je to vyloženě hnus. Neříkám, že když řekne párkrát něco sprostého, ale hnus je to tehdy když říká sprostá slova tím způsobem, že je do nejlépe do každé věty, aby byla co nejvíce cool a přitahovala kluky. No, tímhle přitáhnete tak maximálně velký kulový. Neříkám, že jsou sprostá slova špatná, někdy se zkrátka ta daná situace či daný člověk jinak popsat nebo nazvat nejde. Každopádně já se je snažím co nejvíce omezit, protože je fakt hnusné když mluví holka hodně sprostě.
Asi tímto bych ten článek ukončila, protože tohle je můj názor a pořád bych se tu jen opakovala a říkala bych jaký je to hnus a to by nikoho nebavilo:D Takže to tady asi ukončím, nebyl to nejdelší článek, vím, ale byl takový přiměřený a byla bych moc ráda, kdybyste mi svvůj názor na toto téma napsali do komentářů! Jestli používáte nadávky nebo jsou pro vás úplně tabu. Mějte se krásně, užívejte si zbytek dne a já se těším u dalšího článku!:) xoxo, Nusi

About healthy lifestyle

23. april 2015 at 9:04 | Nusi |  Tips for you
❤️ Freedom💙Breathe the fresh air of the ocean
Ahojda!
Dneska bych chtěla mluvit o tématu, které je mi celkem blízké. Chtěla bych vám tu napsat něco o zdravém životním stylu a jak já se 'udržuju' zdravá. Netroufám si, říct jak je tohle téma u dnešní mládeže, protože znám lidi, které zdraví životní styl zajímá, ale znám taky lidi, kteří by se mekáče nevzdali ani na konci světa. Tak nevím no. Nicméně bych asi už začala, doufám, že vás tento článek nějak inspiruje nebo motivuje:)

Základem je jíst hodně, ale v malých dávkách a hlavně nevynechávat snídani! Snídaně je nejdůležitější a na snídani byste měli jíst, co nejvíce a pak postupně to jídlo omezovat. Já osobně večeřim vážně málo, nebo vůbec, sice není moc příjemné, když si jdete lehnout s prázdným žaludkem, ale ráno se cítíte parádně a můžete se znovu 'nažrat'. Nechci být zas chytrá jak rádio, ale snídaně by měla obsahovat: mléčné výrobky, ovoce (či zeleninu), nějaký teplý nápoj (abyste tělo správně nakopli a rozproudili) a popřípadě nějaké pečivo. Já osobně snídám bílý jogurt s ovesnými vločkami a ovocem, někdy s banánem, jahodami, mandarinkou, zkrátka co najdu zrovna doma.

John Green books

21. april 2015 at 9:47 | Nusi |  Tips for you
Paper towns is ❤️ @bibliophilia101
Ahojky! Tento článek už jsem dlouho plánovala, ale potřebovala jsem ještě dočíst další knížku. Myslím, že každý alespoň jednou už slyšel o knížkách Johna Greena. Nejznámnější tři (o kterých bych chtěla mluvit a které jsem přečetla) jsou asi 'Hvězdy nám nepřály', 'Hledání Aljašky' a 'Papírová města'. Abych pravdu řekla, nejvíc se mi líbila ta na kterou se zrovna nechystá nebo už není film!:D Nejvíc mě totiž nadchlo Hledání Aljašky! Sice to říkají asi všichni, ale když ona je to pravda. Chtěla bych vám napsat, co si o těchto knížkách myslím a která je jaká a takto. Doufám, že se vám bude článek líbit!:) Četli jste některou z těchto knížek? Určitě mi napište, jaký na ni máte názor vy!
Mějte krásný, magický, báječný den a usmívejte se, co to jen jde!:)) xoxo, Nusi!:)

The Lie We Live

19. april 2015 at 12:20 | Nusi |  'Deep' posts
Ahojda!
Vím, že tohle je už v podstatě třetí 'motivační' článek tento týden, ale nemůžu si pomoct, zkrátka doufám, že vás tyto motivační články aspoň trochu baví. Včera mi kamarád poslal tohle video a říkal, že je to k zamyšlení. No a tak jsem se na to podívala a je to víc k zamyšlení než všechny moje články dohromady (ach, ten egoismus:D)). Doporučuju vám všem se na to podívat! Jiným člověkem asi nebudete, ale budete se na svět určitě dívat trochu jinak! Prosím, opravdu se na to podívejte, je to něco tak neuvěřitelně dokonalého a výstižného, že by to měli vidět všichni na této planetě!:)
Tak a pro tento týden už končím s motivačními články, určitěě se nějaký objeví, ale chci to taky promíchat:)
Jinak jsem nemocná a zítra možná taky budu ještě doma, takže pro vás připravím články a udělám nějaké organizátorské věci. Prostě se budu učit a zamakám na blogu!:) Mějte se magický, krásný, dokonalý den! xoxo, Nusi:)

Define Yourself.

17. april 2015 at 19:20 | Nusi |  'Deep' posts
Alone. enjoy life | via Tumblr
Každý den. Každý den, když jdu večer do postele přemýšlím nad úkolem do matiky, frájiny, jestli umím test a co si zítra vezmu na sebe. Ale proč? Aby si o mě lidi nemysleli, že jsem blbá? Aby si nemysleli, že nemám vkus? Strašně moc lidí řeší počet lajků na profilce, počet followers na instagramu, aby si ostatní nemysleli, že jsou neoblíbení. Řekněte mi, kam ten svět spěje? Klidně si do školy vezmu tepláky a každou ponožku jinou, ať se mi posmívají a myslí si bůh ví co. Nebojte se definovat sami sebe! Odlište se od ostatních. V podstatě, už tím, že blogujete se nějakým způsobem odlišujete. Buďte sami sebou! O čem to je, když holka posuzuje krásu podle lajků na profilce a baví se s nějvětším ******* na škole, jen proto, že má snad 700lajků. Je to normální? Co to je, že si dá na profilku fotku s iphonem, jen aby tam bylo vidět, že jsou zazobaní a má iphone. Jako pardon, ale tohle už je vážně moc!
Krásný den, spočívá z krásné a čisté duše, když se probudíte zamyslete se, jak je krásné žít a být zdravý. Musíte si najít svůj sen a začít za něj bojovat! Najděte sami sebe a nenechte se stáhnout do naší už tak dost zkažené generace. Buďtee svoji a to v jakékoli situaci! Nepřetvařujte se! Buďte milí a snažte se užívat si života a vnášet sen trošku lásky a optimismu. Nemyslete na to, co potřebujete udělat, nebo co vás čeká, lehněte si a nemyslete na nic. Buďte volní a svobodní.
________________________________________________________________________
Takže jsem se zas trošku rozkecala, no nejdřív jsem vůbec nevěděla o čem napsat článek a ani se mi nechtělo, ale pak najednou 'bum' a inspirace je na světě. Je to zase deep článek, protože dneska mám náladu na deep články a popisky a zkrátka mám chuť být chytrá jak rádio (zas:D) a asi ještě večer něco napíšu na víkend!:) No užívejte pátku a víkendu! Mějte krásný, magický, báječný den a těším se u dalšího článku! xoxo, Nusi:)

I'm smiling bitches!

13. april 2015 at 19:44 | Nusi |  Téma týdne
Untitled
Ahojte!
Takže hned na úvod bych se chtěla moc omluvit, protože včera jsem si sedla k počítači a už jsem měla rozmyšlený článek a fotky, no a co se nestane? Nejde se připojit k wifi, tak dobře, restartuju jak router tak počítač a ono to pořád nejde. Pak zvoní soused, že jim taky nejede wifi, hmm, tak to je super! Takže včera úplně beez wifiny, dnes bude článek o něčem jiném, bude takový motivační, protože se mi zaalíbilo téma týdne. Doufám, že se vám bude líbit, protože ai každý někdy zažil nějaké to posmívání. Už teď to hodně okecávám, tak přejdu rovnou k tématu!:)
Na základce se mi hodně posmívali, ale dalo se to vydržet. Tady na gymplu se mi taky zezačátku starší třídy posmívali, naštěstí toho nechali, no stejně bych si z toho nic nedělala. To, že se vám někdo posmívá, znamená jen jedno. Buď na vás ten člověk žárlí, nebo máte něco, co on nikdy mít nebude, nebo se mu líbíte a dává to najevo zvláštním způsobem no a nebo má prostě takovou škodící povahu, což je teda velice smutné. No a nebo se nemá rád a není se sebou spokojený a proto hledá chyby na ostatních. Nikdo by si z posmívání neměl nic brát! Například mně se posmívali starší, kteří mě ani neznali, takže jsem si to vůbec nebrala, protože mě prostě neznají a nemůžou vědět jaká jsem. No a pak tu máme takové 'menší' inteligenty se kterými se setkávám celkem často a tihle už mě vážně štvou. Protože mám větší nos a mám kolem něho atopickej ekzém (dá se to zakrýt makeupem), ale když jsem měla rýmu tak musím smrkat a jak si ten nos dřu, tak mi zčervená a mám ho velkej a červenej. No a samozřejmě experti, se k tomu musí vyjádřit stylem "Proč máš tak červenej nos?", "Máš nos jako klaun!", "Vypadáš jako klaun", ale nejvtipnější na tom je, že tihle experti kteří mi to říkali, byli nejhnusnější z celé třídy, těmhle lidem už se vážně jenom směju. Jen proto, že nejsou spokojení sami se sebou, tak musí shazovat ty ostatní a škodit jim. Upřímně je to dost ubohé.
K tomu se taky pojí téma blog, youtube apod. Teď na gymplu vůbec nikdo neví, že mám blog, nechci, aby to lidi věděli. Blog je pro mě něco jako skrýš, něco o co se můžu starat a když je mi smutno, můžu se do toho vyzpovídat. Bohužel na základce se ještě o mém starém blogu vědělo a když na něj náhle přišla řeč, člověku je trapně, too zná každý, kdo to už někdy zažil. I hodně youtuberům/kám se smějí. Tihle lidi maj asi komplexy, nebo jsou tak vymaštění, že si musí 'vybíjet' zlost na ostatních urážkami. Z toho plyne, nikdy si neberte k srdci nějakou urážku o tom jak vypadáte! Každý je jiný a každý vypadá jinak a třeba byste tomu nevěřili, každý má chyby! Ale když to má člověk psychicky v pořádku, tak je to mnohem mnohem lepší než když je nějaká fakt hezká holka mrcha. Nedávno jsem se učili o kaokaghátii, to znamená, že aby byl člověk hezký, musí být hezký jak zevnějškem tak vnitřkem, zkrátka chování taky hodně znamená.
No, už bych ten článek asi ukončila, protože se mi to zdá celkem dlouhé a napsala jsem snad všechno, co jsem chtěla. Takovýhle článků bude asi ještě několik protože dnešní doba mě fakt neskutečně rozčiluje a někteří lidé taky. A ja to máte vy? Zažili jste posmívání? A pokud jste to dočetli až jsem, tak jste fakt borci!:)
Opravdu si nikdy neberte, to co vám lidi říkají, protože moji návštěvníci jsou úžasní a mají úžasné blogy a ostatní nemají právo se jim posmívat!:) Mám vás ráda!<3 xoxo, Nusi:)

Diary 0.1

10. april 2015 at 18:36 | Nusi |  Diary
Tumblr
Ahojda! Dnešní článek bude spíše kecací, doufám, že vám to nebude až tak vadit. Dneska je konečně pátek a já se konečně 2dny vyspím!:D No, ale v pondělí jdu na sedmnou, takže nic moc, ale nemluvme o pondělí, když před sebou máme celý víkend! Dneska nám profesor zadal témata na francouzskou konverzaci na testy na konci školního roku. (Chodím na francouzskou sekci gymplu a každej rok se dělají tyto testy:konverzace, poslechové a písemné) no, je tam asi 20 témat a my si jedno z nich vylosujeme (je to něco jako maturita:D) a musíme o tom povídat, no těším se až to budu mít za sebou, to bude teda něco!:D
Jinak já jsem ještě s kamarádkou takovej třídní instabil a zkrátka sedíme v poslední lavici a děláme kraviny (ale ne vždycky, zas si nemyslete:D). Takže jsem měla jako vždy totálně vysmátej den. Nevím, poslední dobou jsem strašně šťastná! A jsem šťastná už z toho že jsem šťastná! Je to skvělý pocit. Každej den se směju a snažím si ho naplno užít, abych si mohla večer lehnout s pocitem, že jsem ten den dobře strávila. Já vlastně ani nevím proř jsem šťastná, učení nic moc, jezdec na bílém koni má asi zpoždění, ale jak říkám, kamarádi vždycky podrží a na tyhle kamarády tady na gymplu se můžu spolehnout a říct jim všechno, jsem za to strašně vděčná (právě proto ten gif CeCe a Demi:)). Samozřejmě máme ve třídě takový experty, tak na facku, to jinak říct nejde, ale jinak je to super!
Dneska jsem byla na tréninku (hraju volejbal, tréninky mám 3x týdně) a jsem úplně vyřízená. Makali jsme na hřišti (protože už je hezky a chystáme hřiště na jaro a léto. No a pak jsme měli standartní trénink. Takže nemůžu ani chodit jak mě bolí stehna a jsem totálně na odpis:D Ale jsem taky strašně ráda, že už je tak krásně, nebo aspoň tady je nádherně a můžeme chodit v tričku s krátkým rukávem! Jak je u vás? Jak se máte vy?:)
Omlouvám se, že jsem se zase tak rozkecala, ale zkrátka je to 'Diary', tak jsem se rozepsala trošku no..:D Doufám, že vám to nevadí a kdo to dočetl až sem je fakt borec. Snad vás to úplně neunudilo!:D Mějte s krásně a užívejte víkend! xoxo! Nusi

Favourite songs of the month

8. april 2015 at 14:45 | Nusi |  Písničky
Music gifs - Google Search
Ahojky! Dnešní článek bude zas trošku oddychový, protože nemám moc času a musím se jít učit, zítra totiž píšeme velkou písemku z dějáku a já měla s dějákem minulý pololetí problémy, takže se chci naučit! A co vy, jak vy to zvládáte ve škole po prázdninách?:) Dneska vám ukážu pár písniček, který poslední dobou fakt hodně poslouchám. Nejsou třeba nové, ale já jsem si je oblíbila až teď. Doufám, že se vám článek bude líbit a pokud se v něčem shodneme, určitě mi to napište:)

První písnička, kterou jsem si oblíbila je od Sebastiana - Toulavá. Je taková pohodová, klidná (oproti tomu co poslouchám obvykle:D) a navíc Sebastian mi připomíná jednoho mého kamaráda a podle mě má fakt příjemný hlas!:) Znáte ji? Co si o ní myslíte, líbí se vám? Klip má taky zajímavě udělanej.

Názor na Miley Cyrus aka. názory s Nusi

6. april 2015 at 18:41 | Nusi |  Názory s Nusi
Untitled
Ahojda všem! Rozhodla jsem se "vytvořit" rubriku 'Názory s Nusi', do které bych chtěla celkem často přidávat příspěvky, doufám, že se vám to bude líbit. Vždycky bych tam mluvila o nějaké 'diskutovanější' celebritě nebo filmu či seriálu. Napsala bych vám svůj názor, i kdyby byl třeba negativní. A byla bych ráda, kdybyste se taky zapojovali a psali svoje názory do komentářů. Dneska bych chtěla mluvit o celkem hodně známé Miley Cyrus. Tak jdeme na to, vezmu to od Mileyiných začátků.