January 2015

P A U Z A.(byla)

23. january 2015 at 17:10 | Nusi |  'Deep' posts
Nebudu se tady zdržovat, řečma jak moc se omlouvám, protože já vím, že mi tahle pauza prospěla, udělala jsem si pořádek v lidech, vím kdo je pro mě dobrý a kdo není, udělejte si taky pořádek v lidech, v lidech kterým na vás záleží, v lidech co máte rádi, většinou ne všichni jsou takoví jací se zají být. Musela jsem si udělat pořádek v hlavě, navíc jsem neměla notebook, protože se mi pokazil, ale měla bych dostat nový, takže už to bude lepší. Budu se snažit přidávat články, mám hodně nových nápadů na články a vůbec, zkrátka být párkrát do týdne sama a "vybrečet se" do blogu, je podle mě dobrý nápad. Nebudu vám tu popisovat, jak jsm zklamaná po tomhle týdnu, zjistila jsem pro koho co znamenám a řeknu vám ne všichni jsou takoví jací se zdají být, zkrátka jak už jsem popisovala na začátku.
Vysvědčení, jako fajnys, známky jsem si všechny opravila a v dalším pololetí se budu víc učit, a všechno bude lepší. Je mi jasný, že už nikdy to tu nebude jako někdy, kdy pro mě byl blog všechno, ale je důležitý si určit priority a blog je dobrá věc, ale nemůžete tím žít. Doufám, že to chápete (pokud sem vůbec ještě někdo chodí). Blog potřebuju hlavně kvůli tomu, protože když ni nedělám, tak si připadám strašně divně, že můj život je o ničem a jak již jsem psala, hci tento blog ukázat potomkům a to je můj sen.
Poslední článek jsem psala 1.listopadu, je asi 23.leden a já jsem pocitově úplně jinde. V listopadu jsem byla šťastná, plná nadějí a odhodlání a měla jsem možná špatný známky, ale pořád jsem věřila. Teď? Věřím už jen v to, že dostanu večer najíst, už od svých "blízkých" nic nečekám (až na vyjímky) a jsem vážně hodně zklamaná.
23.11.2013.-nejhorší a zárověn nejlepší datum roka.
23.11.2014.-nejhorší a zárověn nejlepší datum roka.
Ne, nedělám si prdel, fakt to tahle je už 2 roky po sobě.
No, každopádně se mějte hezky, pořádně si užijte pololetní prázdniny (ano, jsou až za týden, ale co už) a hlavně se smějte!:) <3