Změna života? aka. změna introverta

27. october 2014 at 11:29 | Nusi |  'Deep' posts
, Preach it.🙌
Dnes jsem vám chtěla napsat o něčem, co je mi velmi blízké. Jsem totiž introvert. A proto taky bloguju, jen tady můžu říct vážně úplně všechno, vykecat se a pak už vlastně ani tak moc mluvvit nepotřebuji. Všichni známe introverty, ale já vám chtěla napsat o tom, jak se můžete změnit! Nedávno, jsem se změnila, už nejsem až tak sama, jsem víc ve společnosti a vede to k lepšímu. Někdy mě lidi říkali, že jsem emo, jen proto, že jsem si jednou za čas vzala černé tričko a nebavila se s nimi. Mám chvilky, kdy se cítím, že jsem na všechno sama, ale když máte hrst dobrých přátel, tak ti ás z toho vždycky vytáhnou! Jak mnozí z vás ví, přešla jsem na gympl, a je to to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla kdy v životě udělat. Všechno to totiž začalo na základce...


Na základce jsem měla v podstatě jen jednu kamarádku a ta když byla nemocná, tak jsem byla úplně sama, v podstatě jsem neměla nikoho s kým pokecat, a komu můžu natolik důvěřovat jako té kamarádce. Když jsem se s ní pohádala cítila jsem jakousi sužovanost, neměla jsem s kým sedávat na obědě, neměla jsem s kým si povídat o přestávce a takto, vždyt to znáte. Nikdy jsem na základce nebyla oblíbená, nikdy.
introvert`s weekend Fangirl life
Nejhorší ze všeho byly víkendy. Spousta dětí se na víkend těšilo, ale já ne. Protože jsem se bud plácala doma, nebo jsem se plácala u babičky. Moje jediná kamarádka jezdila pravidelně každý víkend (skoro každý) k babičce a já neměla s kým jít ven, s kým si popovídat, neměla jsem nikoho, takže jsem pořád jen četla a psala úkoly a plácala se doma, nevěděla jsem co mám dělat, chodila jsem od televize k počítači a zase zpátky a tohle bylo nejspíše nejhorší období. Nejhorší víkendy byly v zimě, to jsem vážně netušila, co mám dělat, když už bylo tepleji, tak jsem s rodinou jezdívala na výlety a bylo to super, ale pořád jsem byla asociál.
Jasně, mrzelo mě, že nemám žádné kamarádky, moje rodiče to na mě viděli a bylo z toho smutní taky. Vlastně jsem několikrát zkoušela najít nové kamarádky, ale zkrátka to nešlo, nikomu jsem nedůvěřovala, všichni už kamarády měli a já byla úplně sama. Všechny holky v okolí byly namyšlené, sobecké a nechtěli se se mnou bavit. No, a tak jsem si řekla, že zkusím štěstí a budu se hlásit na gympl. Už od té doby, co jsem se z páté třídy (osmileté studium) nedostala, jsem tak nějak doufala, že se ze sedmičky (šestileté studium) dostanu! A taky to vyšlo!! Byla jsem strašně štastná, sice jsem nevěděla, co mě čeká, nevěděla jsem jaké to tam bude, jací tam budou lidi, ale řekla jsem si, že horší než tady to přeci být nemůže!
. kiss
Přes celé prázdniny jsem se strašně těšila na gympl. A pak to přišlo, bylo 1.září a já měla jít do školy, když jsem přistupovala ke škole, myslela jsem že mi srdce vypadne z hrudníku samým boucháním, měla jsem pocit, že všichni slyší můj tlukot srdce. (Jednu holku, Haničku jsem už znala, napsali jsme si přes facebook, takže už jsem věděla co a jak). Když jsem ji uviděla, šla jsem k ní pozdravila ji. Ona tam znala mnohem víc lidí, hodial s nimi na školu, nebo je prostě znala. No, nebudu vám lhát, první týdny byly strašné! Zase klasika, nikdo se se mnou nebavil, seděla jsem (sedím do ted) úplně vzadu a myslel jsem, že jestli to takhle bude pokračovat po příštím 6let tak to asi nevydržím. Pak byl adapták, ten už byl trošku lepší, ale pořád jsem se cítila jako introvert, když jsem se chtěla s někým bavit, šel hned hrát nějakou hru nebo tak, takže taky nic moc. Až ted, po dvou měsících na gymplu jsem konečně zjistila kam patřím. Našla jsem nové kamarády a jsem ten nejštastnější člověk pod sluncem! Konečně jsem našla lidi, co mi rozumí a (sice nejsou introverti, jako já) ale jsou to ti lidi, kteří mi chtějí porozumět. Samozřejmě na něakých oslavách narozenin pořád působím trošku dojmem, že se tam necítím dobře, protože zkrátka se nedokážu odváázat, ale je to mnohem lepší než to bývalo! Víkendy mám plné a nejen učením, ale každý víkend se sházím s nějakou kamarádkou nebo takto a jsem za to strašně ráda.♥ Introvert nemusí být jen doma a nudit se!
Samozřejmě že tohle se vám nestane hned ze dne na den, mě trvalo 2měsíce se úplně totálně suprově bavit se spolužáky, hlavně seznamování mi dělá potíže, hlavně s kluky, ale když se chce všechno jde! Tímhle chci poděkovat všem mým spolužákům, díky vám jsem začala žít nový život, mám vás mo ráda!♥:))
Relationship like this <3 💕💜💛💚
Stalo se vám taky něco takového, jestli ano, můžete mi to napsat do komentáře, strašně ráda si to přečtu. Miluju takovéhle příběhy! Nebo mi můžete napsat na e-mail:ani.katrnak@seznam.cz!
Mějte se hezky, užívejte volna a paaa♥
 


Poll

Klikni, že jsi tu byl, uděláš mi radost!

CLICK*

Comments

1 liliforana liliforana | Web | 27. october 2014 at 11:54 | React

Ano.. stalo .. na základce si mě nějak dobírali kluci ze sportovní třídy,,, magoři fakt!! ale teď,, mě má každý rád :3 a je to právě naopak, že se se mnou chtějí bavit.. jsem za to ráda, že jsem pryč od tech idiotů.. haha a teď, když je potkám.. tak se jim směji do ksichtu.. protože teď jak jsem jiná.. tak jim to asi docvaklo, že to nebylo fér!

2 Anett • bellathorne-official Anett • bellathorne-official | Web | 27. october 2014 at 17:22 | React

Hmm..ty jsi se z toho dostala, já ve svém introverství nejspíš pokračuji :D:D Páni, téměř všechno z tvého článku na mě sedí:D I když bych teď gympl za základku nevyměnila..na základce jsem se bavila s víc lidmi..no.."bavila". Měla jsem nejlepší kamarádku. Ta teď ani nemá čas chodit ven, protože má kluka na opačné straně republiky a jediné, co dělá, je to, že si s ním volá celá odpoledne přes Skype - teď v pátek jsme se sešli poprvé od poloviny srpna. Když nebyla ve škole, vždycky byl někdo, s kým jsem si mohla promluvit. Ale teď? Nic o těch lidech ve třídě nevím, oni neznají mě. Všichni mě berou pouze za tu, co nemluví a bere všechno až moc zodpovědně. Hah, nevím, jak to dopadne, ale každopádně se těším na vysokou, až konečně budu moci vypadnout z Ostravy (snad). Teda..jakože není to tak strašné, jak popisuji:DDD

A jinak moc děkuji!:)

3 Romi Romi | Web | 27. october 2014 at 21:03 | React

je dobre ze ses zmenila :)

4 ♕ PetraLife.blog.cz ♕ ♕ PetraLife.blog.cz ♕ | Web | 27. october 2014 at 21:49 | React

Měla jsem to podobné na ZŠ, měla jsem pár holek kamarádek, ale rozhodně to nebyly kamarádky na život apod. Teď na střední škole mám doopravdy jednu velkou kamarádku, jinak moji přátelé bydlí ode mě trošku dál. A proč? jsou po  celé ČR a nejen díky fb, ale hlavně díky Raegovi a jeho fanklubu jsem poznala tolik lidí a vím, že tohle je má "rodina" lidi kam patřím a i když je nemám po ruce, vím, že mnoha lidem z nich mohu věřit. Ano, Raegův fanklub to je pro mě místo zaslíbené. Ráj :))

5 Mariiis_N Mariiis_N | Web | 28. october 2014 at 11:51 | React

Já mám taky jenom jednu kamarádku, pokud tedy mluvím o holkách. jsem spíš typ, který kamarádi s klukama. Ty mám 3 nejlepší kámoše a pár dalších. Tohle jak si tady psala, to mě naštěstí nepotkalo, ale třeba potká jak půjdu na střední. A o víkendu taky nemám s kým chodit ven. Myslím, že jak ty to má většina holek na základce :-) Moc pěkný článek! :-)

6 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 28. october 2014 at 12:01 | React

tak to máme docela podobné, já jsem dřív neměla žádnou takovou kamarádku, jaká chyběla i tobě..byla jsem sama, nudila jsem se doma a ve škole? jsem taky neměla kamarádky. Ale tak, teď se to u tebe zlepšilo, a u mě také, tak to je moc dobře :) nikdo by neměl být sám, nikdo.
a u nás ve třídě jsou strašné lidi, mám tam jen jednu super kamarádku, která kdyby tam nebyla, tak nevím, nevím. :)

7 blom blom | Web | 29. october 2014 at 6:10 | React

Jejda mane..to je tak nádherný článek..<3 Já jsem takovýhle problém asi nikdy neměla,..:) Je mi opravdu strašně líto jakoby to co jsi zažívala na základce :( Opravdu mě to moc mrzí..Samota dokáže být opravdu hrozná..Ale jinak mám obrovskou radost jak se to teď jakoby hezky lepší!! :) <3! Drž se :) Buď svá a buď šťastná <3

8 neweresth neweresth | Web | 29. october 2014 at 10:10 | React

Kočko, to je strašně pěkný, že sis nakonec našla ty správné lidi a cítíš se mnohem líp! Hledala jsi řešení a našla. To je nejvíc super! Víš co, já jsem celkem introvert. Taky chodím na šestiletý, ale mě to trvalo aspoň tři roky, než jsem se začala s lidma pořádně bavit. Takže máš můj obdiv a jen tak dál! Užívej si to. ((:

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama