Haloween aka. jsem zpět?!

21. october 2014 at 18:12 | Nusi |  Diary
Většinou když máme hodinu, tak nedávám pozor a přemýšlím o minulosti, o tom jaký to bylo a co se teďka děje třeba někde jinde, nbo přemýšlím o tom, co budu dělat odpoledne, jak si to rozvrhnu a tak. Dneska jsem strašně dostala náladu na blogování, a jak strašně moc mi to chybí..:/ Jenže nemám skoro vůbec čas, ze školy se vracím kolem 15:30-16:00 + mám buď klavír nebo volejbal a když máme málo učení, tak jdu s kámošema ještě někam ven po škole, ale když píšem nějaký test, tak jdu domů a musím se učit, učím se tak do šesti, když toho není moc, a dělám přestávky s mobilem, píšu lidem atd. No a pak už jen sprcha, večeře, (většinou se koukám na "Fínijase a Ferba") a pak jsem na mobilu, čtu a spát.. Vlastně celý můj den se skládá jenom z učení.. to je smutný.
No nicméně dneska jsme v naší kmenové třídě předělávali nástěnku a holky tam dávali haloween a v pátek přijdem všichni v maskách do školy jako pátek 31.10., tak vám to možná můžu nafotit a udělat z toho článek...
Nevím, jestli se vrátím.. možná si rozmezím čas a jednou, dvakrát za týden bych mohla něco napsat, vlastně sem nikdo nechodí, ale já to nepíšu pro srandu králikům, ale mám takovej sen, že jednou ukážu své dceři tento blog a doufám, že ji to stejně chytne, jako mě, no to je ještě daleko, ale tohle prostě chci dokázat!:)) stejně jako chci, až budu chtít umřít, jako až budu stará a už to budu mít jasný, tak vyvolám nějakýho ducha a no to nevím co se bude dít, ale zkrátka tohle jsou mé plány :D Moc, moc bych se chtěla vrátit, ale oproti základce je tohle vojna.. učení a učení, a to mám takové průměrné známky, ale chci mít dobrý známky, takže mě vážně omluvte.. Navíc tento blog bude jako mj deníček, budu do něj psát různé zážitky atd. takže bych vás asi měla seznámit s nějakýma osobama (no právě mi někdo píše na messengeru, tak já valím)
páčko a strašidelného haloweena!<3 Mám ás ráda, pokud tu ještě někdo je..:D
 


Comments

1 blom blom | Web | 25. october 2014 at 5:57 | React

Já jsem sem chodila celou tu dobu!! :)
Mám radost, že jsi zase něco napsala!! :) Určitě sem dej ty fotky z třídy pak!! :) Já nikdy Haloween neprožívala..:) Ale teď budeme spát u kamarádky tak to bude fajn :))
Nedávno jsem se taky zamyslela nad tím, že se taky vlastně celý den učím..:(
Jinak to je nádherný sen..<3 Takže dceruško, jestli si to čteš :D :* Máš úžasnou maminku <3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama