Friendship | People change, memories don't

12. august 2014 at 9:50 | Nusi |  'Deep' posts
Bonjour! Asi každý má nějaké přátele. Přátele kterým může naprosto věřit, přátele se kterými se vždy rád zasměje a takové ty 'přátele'. S mojí kamarádou, kterou znám už 7let, jsme toho prožili hodně, i přes to, že já jdu teď na gympl a ona zůstává se pořád bavíme a doufám, že se budeme stále bavit dál. Když jsem dělala přijímačky podporovala mě a za to jí chi strašně moc poděkovat! <3 (Maru, jestli tohle čteš, děkuju za všechny tvé ranní příchody, ať už moc brzy nebo moc pozdě :D, když jsi pro mě chodila a šli jsme do školy. Někdy jsem měli období, že bych tě nejraději vystřeila na Mars, ale taky tě mám strašně ráda! Doufám, že to máš stejně!:)). My jsme vždycky chodili ven, přátelství totiž není o tom, že někomu napíšete slohovku na facebook a zasrdíčkujete mu chat, přátelství je o tom jít ven (a když je zima), tak tam mrznout společně. Přátelství nění o tom, kdo koho na něco pozve a něco někomu koupí, přátelství je o tom napít se z jedné poloprázdné plechovky, když nemáte pití. Přátelství není o tom, že když jste naštvaní tak jí říct že je kráva a pak se omlouvat, je to o tom, že když jste naštvaní, počítejte do deseti a vydržte to, a pak nebudete mít důvod se za nic omlouvat... Takovéhle přátelství mám já s Maru a žádné takovéhle stejné už nikdy neudržím, ona na gymplu budou nové kamarádky, ale s ní se znám už tak dlouho!
A pak jsou takové ty 'přátelství', když nevíte o čem se máte spolu bavit, nevíte co říct, aby nenastalo trapné ticho a zkrátka je to přátelství, ale vlastně to přáteství není. Nechi tady přesně jmenovat ty osoby, ale znám takové lidi, které mi řeknou, že mám hezký svetr, ale pak mě za zádama s vyšším ročníkem pomlouvají (ať pomouvají, takovýmhle 'holkám' už nezbývá nic jiného, než pošpinit druhého). Když jsem se tak dívala na to 'přátelství' těch holčin to bylo něco, tedy to vám řeknu! Partička blbých nán, které si na facebooku hrají na (již trapné BFF) a ve skutečnosti se k sobě chovají úplně jinak, nadávaj si a vztekaj se jak malé holčičky, když je rozumný kluk opustí. Těmhle už nejde pomoci, myslím, že každý zná nějaké takovéhle holčiny, které tráví většinu života na sociálních sítích... Těmhle holkám i kdybyste řekli sebe víc, ti si toho neváží, protože si vás zaškatulkovaly.. Přitom jsou to ony, v té škatulce s nápisem "POZOR! Blbé, výbušné a nedůvěřovat!". Co víc k tomu říct.

Vždycky tu bude taková osoba, která vás bude nenávidět, jen proto že vůbec existujete. Takovýhle lidi maj většinou problémy sami se sebou a nebo mají velký komplexy a chtějí si ylít zlost na druhého. Potíž je v tom, broučci že tyhle lidi nikdo nebere vážně, ale to jsme se dostali trošku jinam než k přátelství.
btw. Poslední dobou mám strašně blogovou náladu a takový návrhy na deep články, takže jich bude v blízké době víc a víc :D Užívejte prázdniny a mějte se hezky! <3 Nusi
 


Comments

1 blom blom | Web | 13. august 2014 at 6:59 | React

Jsem strašně ráda, že máš tahle někoho! Taky mám jednu takovou kamarádku!<3 Je to poklad..! Naprosto úžasně napsaný článek!!
Klobouk dolů..!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama