August 2014

Jak zamakat na postavě

14. august 2014 at 15:23 | Nusi |  Tips for you
Bonjour! Dnes jsem se rozhodla napsat článek o cvičení, o udržování se v kondici atd. Z mého úhlu pohledu začalo teď strašně moc holek 'cvičit', já cvičím už hodně dlouho a nejsem nějaká 'expertka' nebo tak něco, ale pro ty z vás, co třeba nemaj tak supr postavu, napíšu vvám svůj příběh. Většina těch holek, co začne cvičit buď cvičí jednorázově, že jeden den udělají 100 sedůlehů nebo to nemyslí vážně a o týdnu toho nechají. Já se snažím cvičit každej den a každej den stejně a snažím se udržovat v dobré kondici. No, ale teď už teda moje začátky...

Friendship | People change, memories don't

12. august 2014 at 9:50 | Nusi |  'Deep' posts
Bonjour! Asi každý má nějaké přátele. Přátele kterým může naprosto věřit, přátele se kterými se vždy rád zasměje a takové ty 'přátele'. S mojí kamarádou, kterou znám už 7let, jsme toho prožili hodně, i přes to, že já jdu teď na gympl a ona zůstává se pořád bavíme a doufám, že se budeme stále bavit dál. Když jsem dělala přijímačky podporovala mě a za to jí chi strašně moc poděkovat! <3 (Maru, jestli tohle čteš, děkuju za všechny tvé ranní příchody, ať už moc brzy nebo moc pozdě :D, když jsi pro mě chodila a šli jsme do školy. Někdy jsem měli období, že bych tě nejraději vystřeila na Mars, ale taky tě mám strašně ráda! Doufám, že to máš stejně!:)). My jsme vždycky chodili ven, přátelství totiž není o tom, že někomu napíšete slohovku na facebook a zasrdíčkujete mu chat, přátelství je o tom jít ven (a když je zima), tak tam mrznout společně. Přátelství nění o tom, kdo koho na něco pozve a něco někomu koupí, přátelství je o tom napít se z jedné poloprázdné plechovky, když nemáte pití. Přátelství není o tom, že když jste naštvaní tak jí říct že je kráva a pak se omlouvat, je to o tom, že když jste naštvaní, počítejte do deseti a vydržte to, a pak nebudete mít důvod se za nic omlouvat... Takovéhle přátelství mám já s Maru a žádné takovéhle stejné už nikdy neudržím, ona na gymplu budou nové kamarádky, ale s ní se znám už tak dlouho!
A pak jsou takové ty 'přátelství', když nevíte o čem se máte spolu bavit, nevíte co říct, aby nenastalo trapné ticho a zkrátka je to přátelství, ale vlastně to přáteství není. Nechi tady přesně jmenovat ty osoby, ale znám takové lidi, které mi řeknou, že mám hezký svetr, ale pak mě za zádama s vyšším ročníkem pomlouvají (ať pomouvají, takovýmhle 'holkám' už nezbývá nic jiného, než pošpinit druhého). Když jsem se tak dívala na to 'přátelství' těch holčin to bylo něco, tedy to vám řeknu! Partička blbých nán, které si na facebooku hrají na (již trapné BFF) a ve skutečnosti se k sobě chovají úplně jinak, nadávaj si a vztekaj se jak malé holčičky, když je rozumný kluk opustí. Těmhle už nejde pomoci, myslím, že každý zná nějaké takovéhle holčiny, které tráví většinu života na sociálních sítích... Těmhle holkám i kdybyste řekli sebe víc, ti si toho neváží, protože si vás zaškatulkovaly.. Přitom jsou to ony, v té škatulce s nápisem "POZOR! Blbé, výbušné a nedůvěřovat!". Co víc k tomu říct.

Lazy days, days when you alone

11. august 2014 at 18:16 | Nusi |  'Deep' posts
Dnešní článek bude zase trošku o mých pocitech, vlastně blog je takový můj deníček, kde se můžu vypsat, vylít si zlost a svěřit se světu a když to udělám, mám hned lepší náladu a pocit "že mé 'moudrosti' jsou někdy schované a zapsané" je skvělý! Dnes a i zítra trávím dny sama se sebou, kamarádky se na mě 'vykašlaly' a tak si poradím sama.. 'Vykašlaky!', no spíš 'nemají čas, protože mají naplánovaného něco s někým jiným'. Vlastně většině kamarádek vždy píšu o sraz jako první já a pak si přijdu jako dolejzánek, teda 'většině' jsou lidi, který píšou mě a je to střašně milý, že nepíšu pořád jen já někomu.. a taky jsou lidi který 'vážně' stojí o ten den se mnou (to vyznělo blbě, jako kdybych byla namyšlená, sry), zkrátka stojí o ten sraz a napíšou mi taky a tak. Např. skvělí maďarští kamarádi, ti se vážně zajímají o to, kdy zase přijedu atd. Mám je za to strašně ráda, už když mi jen člověk, na kterém mi záleží, napíše jestli s ní/m někam nechci jít je strašně krásný. Pak se snažím tomu vše podřídit, ale mnohdy to nejde...

Outfits #1

7. august 2014 at 10:43 | Nusi |  Projects
Bonjour!
Tak konečně jsem zase po 100 letech sedla k blogu! Strašně se vám cchci omluvit, že jsem tady tak dlouho nebyla, ale chtěla jsem si prázdniny užít naplno s kamarády! :) Dneska zrovna prší, což je dokonalý den pro blogování! Rozhodlaa jsem se, že udělám nový projekt "Outfits" a každé roční období tam budu přidávat fotky (někdy z internetu, někdy svoje) outfitů :) např.:Letní outfity, zimní atd. Dnes tu budou bohužel jen fotky z internetu, protože jsem nestihla nafotit svoje outfity a navíc prší..:/ Takže se můžete těšit, doufám že se vám bude rádoby projekt líbit a asi přejdu rovnou k dnešnímu článku :))
Tenhle outfit se mi líbí strašně, takovvý elegantní do města, takový romantický♥