July 2014

Happy Feet - DC

4. july 2014 at 0:54 | Nusi |  Tips for you
Ahooj!
Dnešní článek bude poněkud jiný než ostatní, protože tu zatím ještě žádný takový nebyl. Představím vám jeden krém na nohy od Dermacolu. Doufám, že se vám takovéhle články budou líbit, protože teď je budu mít v plánu častějc tak mi napište do komentářů váš názor, prosím:))

Nedávno jsem si koupila krém na nohy od Dermacolu. Jmenuje se 'Happy feet' a je s olivovým olejem a vitmínem E. Píšou že zvláční a vyživí namáhanou pokožku nohou, podporuje regeneraci a hydrataci. Také píšou, že krém na deodorační, svěží vůně nohy příjemně provoní a uvolní. Pokožka zůstává ošetřená, vláčná a jemná. - Tolik ke zdravotnickým řečem..:D

Summer 2014 ♕

1. july 2014 at 3:24 | Nusi |  My life
Untitled | via Tumblr
Ciao bitches! (keep reading, I'm just kidding..:D)
Už jsou prázdniny a já jsem tak šťastná! Nemusím se učit, nemusím vstávat do školy, žádné projekty, úkoly, cvičení na klavír (no, měla bych cvičit..:D) a všechno to kolem.. Ten veliký stres kolem školy a školního roku. Ale popravdě se celkem hoodně těším se na školní rok, jdu totiž na gympl a těším se na nové kamarády, nový začátek a zkrátka jako kdybych byla malá a těšila se na první školní den. Samozřejmě s novou školou přijde i nové a o hodně těžší učení, ale to už ke gymplu patří.. No nebudu vám tady vyprávět své pocity, protože to by asi nikoho nezajímalo!:D Je konečně léto a já mám v létě takové každoroční 'předsevzetí' na léto, že musím každý den něco dělat! Jsou prázdniny a máme si je užít!<33
O prázdninách jsem se chtěla sejít se všema svýma kamarádkama a kamarádama, bohužel asi se mi to stejně nepovede..:/ Na prázdninách je nejhorší to, že každý někam jezdí a když mám čas já, nemá čas zas někdo jinej a znáte to ne? Ale někdy to vyjde a to si chci tu určitou kamarádku tak užít, že s ní dokážu být klidně 2týdny v kuse! Teoreticky bych s ní mohla být i déle, ale prakticky ne, protože pak zase jedeme někam my nebo ona nebo její rodina, je to zamotané. Nicméně chci aby tyto prázdniny byly legendární! Abych si je užila, co nejvíc to jde a abych neseděla doma jak pecka a nic nedělala.

Dřívě (tak před rokem či před dvěma) bych jen seděla doma, protože nejsem a nikdy jsem nebyla moc společenská, teď jsem ale víc společenská a ráa chodím s přáteli ven a tak dále a už si i organizuji prázdniny, ale to je asi tím, že už jsem 'větší':D:)
(34) Tumblr
Miluju odpoledne kdy můžu jít s kamarádkou na zmrku a pořádně se vykecat a strávit společnej čas, je to to nejhezčí na světe a miluju to!<3 Když sedíte na lavičce, máte zmrzlinu a vedle vás sedí vaše kamarádka, kterou jste (např.) 2měsíce neviděli, tak mi věřte, máte pocit jako kdybyste byli v nebi a jste rádi, že je tam s vámi a každou chvíli prožíváte naplno! (ne, nejsem na holky, pokud to tak vyznělo!:DD)
Já osobně přes školní rok nemám skoro vůbec čas o víkendech natož o všedních dnech, kdy mám školu takže prázdniny jsou pro mě úžasné, můžu lítat s kamarádama a nemusím myslet na to, kde kdy mám být...:D:)