Letní odpoledne + výzo

27. june 2014 at 18:55 | Nusi |  Diary
Hello sweeties!
Ták, dneska bylo výzo (teda pro většinu z nás) a jsem ráda, že nebylo hnusně, ale že bylo hezky a že jsem mohla strávit pěkné letní odpoledne. Máme s mamkou takovou 'tradici', že po výzu chodíme vždycky ještě se známýma na pizzu a pak se kouknout po knihkupectvích, hračkářstvích (kvůli bráchovi) a tak dále... však to znáte!:D

(Někdo ve třídě dostává za výzo třeba mobil, nebo notebook... To není můj případ, neučím se pro rodiče a abych dostala dárky, ale pro sebe abych to v životě někam dotáhla, takže nedostávám moc věcí a když už tak knížky nebo něco na sebe, na léto a tak. Nějaké peníze dostávám i od babiček za výzo, ale ne moc, jak jsem vysvětlovala předem. Ukážu vám některé věci, co jsem si za výzo koupila, ale vážně nechápu jak může někdo třeba za výzo dostávat nový počítač, nebo něco tak velkýho...)
Dneska jsem byla v takovém parku, kde jste si mohli vyzkoušet spoustu věcí, šlapali jste na kole a vytvářeli jste energii, dělali jste vodní hráze, bylo tam velký fotoalbum... Bylo to tam krásný a bylo tak hodně malých dětí takže jsem se vrátila tak o 5let zpátky a hrála jsem si s nimi. Bylo to super!:))


První věc, co jsem si za výzo určitě chtěla koupit byla knížka! A ne, jen ledajaká knížka, ale 'Hledání Aljašky' od Johna Greena. Někdo to má už možná přečtené, ale já to chtěla mít 'na prázdniny' i když to stejně zase zhltnu za tejden..:D Strašně se na tu knížku těším, vůbec nevím o čem to je a právě proto se na to tak těším!
(Omlouvám se, nebudu se vymlouvat.. Zkrátka se mi ta fotka nechtěla otáčet :D)

Taky jsem zjistila, že nemám žádný bílý lak, takže jsem si koupila bílý lak ve slevě od 'maybellineNEW YORK z edice 'COLORAMA'. Je to zkrátka obyčejný bílý lak a já jsem chtěla nějaký bílý, takže jsem spokojená:D:)
(Zase se mi nechtěla otáčet:D jsem děsná..:D)

A co vy? Jak vám dopadlo výzo a jak si budete užívat prázdniny? Já budu skoro každý den někde lítat, takže doufám, že si je pořádně užiju a potom půjdu s novou energií na gympl na který se moc těším! Kam jdete příští školní rok na školu? Či do jaké třídy? Budete už deváťáci a můžete vládnout škole? Doufám, že si prázdniny užijete, já se vám určitě někdy ozvu a omlouvám se vám za moji aktivnost, ale vážně v poslední době chci být radši s kamarády a venku a ne sedět u noťase, a když už se odhodlám, tak zase nevím o čem psát..:D Je to se mnou težké!:D No, mějte se hezky, užívejte prázdnin, naberte nové síly do dalšího školního roku! Pa!:))

 


Comments

1 blom blom | Web | 28. june 2014 at 6:28 | React

Strašně pěkně jsi to napsala s těma dárkama!! Mám to stejně!! :) Tenhle rok dostnau takové sluchátka, které taky nebyly nejlevnější, ale normálně si vždycky "jenom" zajdeme někam do restaurace.. :) Jinak tu knížku bych si chtěla moc přečíst.. ! Vysvědčení u mě bylo opět stejné.. :) Samé 1 :) Jinak na té fotce jsi nádherná!! Užij si prázdniny\! <3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement