June 2014

Letní odpoledne + výzo

27. june 2014 at 18:55 | Nusi |  Diary
Hello sweeties!
Ták, dneska bylo výzo (teda pro většinu z nás) a jsem ráda, že nebylo hnusně, ale že bylo hezky a že jsem mohla strávit pěkné letní odpoledne. Máme s mamkou takovou 'tradici', že po výzu chodíme vždycky ještě se známýma na pizzu a pak se kouknout po knihkupectvích, hračkářstvích (kvůli bráchovi) a tak dále... však to znáte!:D

(Někdo ve třídě dostává za výzo třeba mobil, nebo notebook... To není můj případ, neučím se pro rodiče a abych dostala dárky, ale pro sebe abych to v životě někam dotáhla, takže nedostávám moc věcí a když už tak knížky nebo něco na sebe, na léto a tak. Nějaké peníze dostávám i od babiček za výzo, ale ne moc, jak jsem vysvětlovala předem. Ukážu vám některé věci, co jsem si za výzo koupila, ale vážně nechápu jak může někdo třeba za výzo dostávat nový počítač, nebo něco tak velkýho...)
Dneska jsem byla v takovém parku, kde jste si mohli vyzkoušet spoustu věcí, šlapali jste na kole a vytvářeli jste energii, dělali jste vodní hráze, bylo tam velký fotoalbum... Bylo to tam krásný a bylo tak hodně malých dětí takže jsem se vrátila tak o 5let zpátky a hrála jsem si s nimi. Bylo to super!:))

The Fault In Our Stars - movie

13. june 2014 at 9:48 | Nusi |  Tips for you
♡♡♡♡.
Hello sweeties!
Nedávno (konkrétně před týdnem) jsem byla na filmu 'The Fault In Our Stars' v překladu 'Hvězdy Nám Nepřály'. Předtím jsem přečetla knížku, takže jsem věděla jak film skončí, ale chtěla jsem ho vidět, protože mě trailer naprosto nadchl!<33 Pokud jste ještě knížku nečetli nebo byste se chtěli podívat na film, tak vám to rozhodně doporučuju! Je to krásně smutný film a většina lidí si myslí, že o skončí jinak a pak je konec překvapí... Pokud jste knížku četli (tu četl skoro každý, je to světový bestseller), nebo jste viděli film, určitě mi napište dolů do komentářů, jak se Vám to líbilo, zajímá mě váš názor!:))
Untitled
Lhala bych kdybych řekla, že jsem nebrečela a taky bych lhala kdybych řekla, že jsem jenom brečela. V tom filmu jsou tak dobré hlášky, vtipné, vážně se tomu zasměje každý! Jsou tam krásné i smutné momenty, Hazel a Guse jsem si představovala přesně tak jako je to v tom filmu, když jsem četla knížku. Izáka jsem si, ale představovala jinak, jak jste si herce představovali vy když jste četli knížku? :))

New informations!

6. june 2014 at 19:47 | Nusi |  Diary
grr
Szius!
Tak co je u vás nového? Chtěla bych se vám moc moc omluvit že jsem tu skoro měsíc nebyla, ale měla jsem zkoušky z klavíru, učení a navíc se mi ani moc nechtělo, ale teď jsem v blogové náladě, takže budu do konce školního roku na blogu. Uzavřené známky budeme mít už za týden, protože pak jede půlka třídy do Itálie a potom už se neučí, ale já do Itálie nejedu, takže tu budu!:)) O prázkách tu asi moc nebudu, protože si je chci naplno užít, ale pak se vám určitě ozvu, ale potom už budu na gymplu, takže taky nevím, jak moc to bude stíhat, protože tak toho bude fakt hodně!:/ Ale uvidíme! A jak se máte vy? Co budete mít na vysvědčení? Jak se těšíte na prázdniny?:) Mějte se hezky a užívejte víkend!:)
xoxo, Nusi