May 2014

Ebay - Obaly na vás telefon!

10. may 2014 at 15:29 | Nusi |  Tips for you
Ahojky všem!
Konečně jsem se rozhodla napsta nějaký smysluplný článek, aby to tu nebyly samé omluvy, kecy a tak dále!:D Myslím, že všichni známe ebay.cz/com. Mají tam úplně všechno, co já vïm, od triček až po notebooky pomalu..!:D Já si na ebay často prohlížím obaly na mobil a pár už jsem si jich také objednala. Mají tam obaly snad na každý mobil, vážně každý si tam ten svůj najde!

Ask Nusi # 1

7. may 2014 at 19:16 | Nusi |  Ask Nusi
Hello nicers!
Tak jak jsem slibovala je tu první 'Ask Nusi'! Napsali jste mi celkem dost otázek, takže děkuju a já už jdu odpovídat. Příští článek, kde mi můžete psát otázky do dalšího dílu bude tak za 2-3 týdny:)
Malíček se ptá:
1. Jak se máš?
Dobře, fajn:)
2. Co děláš?
Píšu článek a poslouchám písničky..:) #chill
3. Kolik je hodin?
6:42pm

Ask Nusi? Informations

1. may 2014 at 13:34 | Nusi |  Ask Nusi
FOLLOW ME ON TWITTER - I FOLLOW BACK @selenagomezuhl | via Tumblr
Szius!
Chtěla bych se vám omluvit, protože jsem tu dlouho nebyla, ale vůbec se mi na blog nechtělo a psali jsme hodně testů a ještě jsem musela dopisovat sešity, protože jsem hodně chyběla:/ Ale teď už budu zase na blog psát! Mám totiž děsnou chuť blogovat!:) Chtěla bych vás poprosit, kdybyste měli nějaký nápad, o čem bych mohla napsat, tak mi ho prosím napište do komentářů. Jestli mám psát články typu 'Jak pečuji o své vlasy/pleť' nebo spíše o módě a tak.

-> ASK NUSI <-
Také mě napadlo, že bych mohla dělat pravidelně články 'Ask Nusi'. Spočívalo by to v tom, že byste mi do komentářů do určeného článku (který bych napsala) psali otázky na mě, na blog na všechno, co chcete a já bych na ty otázky tak za 1-2 týdny odpověděla v článku 'Ak Nusi #1/2/3'...:) Takže do komentářů k tomuto článku mi můžete psát otázky a prosím pokud píšete otázku, tak za ni napište '#AskNusi', abych věděla, že je to do ask Nusi!:) Děkuju. Mějte se pěkně, jak jste si užili čarodky? Já strašně moc!
xoxo, Nusi